Book online


ΝΑΝΑ Cinemax Cyta (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/cinemas/140-cinemaxnana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες


Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 26/04

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Κυριακή 23/04

22:00

Δευτέρα 24/04

22:00

Τρίτη 25/04

22:00

Κυριακή 23/04

19:20

21:30

22:30

Δευτέρα 24/04

19:20

21:30

22:30

Τρίτη 25/04

19:20

21:30

22:30

Τετάρτη 26/04

19:20

22:30

Κυριακή 23/04

19:45

Δευτέρα 24/04

19:45

Τρίτη 25/04

19:45


11:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

11:45

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ - MARCH OF THE PENGUINS 2: THE CALL (Αίθουσα 6)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 4)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

13:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

13:45

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ - MARCH OF THE PENGUINS 2: THE CALL (Αίθουσα 6)

13:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

14:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

15:45

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ - MARCH OF THE PENGUINS 2: THE CALL (Αίθουσα 6)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 4)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

17:40

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

17:40

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

17:40

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

17:40

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

21:20

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 6)

22:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 3)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)


Χάρτης