Book online


ΝΑΝΑ Cinemax Cyta (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/cinemas/140-cinemaxnana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 01/03

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Παρασκευή 24/02

18:15

Σάββατο 25/02

18:15

Κυριακή 26/02

18:15

Δευτέρα 27/02

18:15

Τρίτη 28/02

18:15

Τετάρτη 01/03

18:15

Παρασκευή 24/02

17:45

20:15

Σάββατο 25/02

17:45

20:15

Κυριακή 26/02

17:45

20:15

Δευτέρα 27/02

17:45

20:15

Τρίτη 28/02

17:45

20:15

Τετάρτη 01/03

17:45

20:15

Παρασκευή 24/02

17:30

20:00

22:30

Σάββατο 25/02

17:30

20:00

22:30

Κυριακή 26/02

17:30

20:00

22:30

Δευτέρα 27/02

17:30

20:00

22:30

Τρίτη 28/02

17:30

20:00

22:30

Τετάρτη 01/03

17:30

20:00

22:30

Παρασκευή 24/02

22:45

Σάββατο 25/02

22:45

Κυριακή 26/02

22:45

Δευτέρα 27/02

22:45

Τρίτη 28/02

22:45

Τετάρτη 01/03

22:45

Παρασκευή 24/02

20:30

23:00

Σάββατο 25/02

20:30

23:00

Κυριακή 26/02

20:30

23:00

Δευτέρα 27/02

20:30

23:00

Τρίτη 28/02

20:30

23:00

Τετάρτη 01/03

20:30

23:00

Παρασκευή 24/02

19:45

22:15

Σάββατο 25/02

19:45

22:15

Κυριακή 26/02

19:45

22:15

Δευτέρα 27/02

19:45

22:15

Τρίτη 28/02

19:45

22:15

Τετάρτη 01/03

19:45

22:15

Παρασκευή 24/02

20:45

23:15

Σάββατο 25/02

20:45

23:15

Κυριακή 26/02

20:45

23:15

Δευτέρα 27/02

20:45

23:15

Τρίτη 28/02

20:45

23:15

Τετάρτη 01/03

20:45

23:15

Παρασκευή 24/02

19:20

22:00

Σάββατο 25/02

19:20

22:00

Κυριακή 26/02

19:20

22:00

Δευτέρα 27/02

19:20

22:00

Τρίτη 28/02

19:20

22:00

Τετάρτη 01/03

19:20

22:00


17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

17:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

17:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

18:15

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

19:20

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

19:45

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

20:00

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

20:15

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

20:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

20:45

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

22:00

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

22:15

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

22:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

22:45

JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2 - JOHN WICK: CHAPTER 2 (Αίθουσα 6)

23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

23:15

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 6)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

17:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

17:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

18:15

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

19:20

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

19:45

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

20:00

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

20:15

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

20:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

20:45

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

22:00

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

22:15

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

22:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

22:45

JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2 - JOHN WICK: CHAPTER 2 (Αίθουσα 6)

23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

23:15

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

11:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

11:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 6)

11:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

12:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

13:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

13:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 6)

13:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

14:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 6)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

17:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

17:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

18:15

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

19:20

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

19:45

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

20:00

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

20:15

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

20:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

20:45

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

22:00

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

22:15

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

22:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

22:45

JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2 - JOHN WICK: CHAPTER 2 (Αίθουσα 6)

23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

23:15

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

17:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

17:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

18:15

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

19:20

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

19:45

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

20:00

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

20:15

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

20:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

20:45

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

22:00

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

22:15

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

22:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

22:45

JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2 - JOHN WICK: CHAPTER 2 (Αίθουσα 6)

23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

23:15

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

17:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

17:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

18:15

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

19:20

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

19:45

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

20:00

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

20:15

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

20:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

20:45

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

22:00

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

22:15

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

22:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

22:45

JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2 - JOHN WICK: CHAPTER 2 (Αίθουσα 6)

23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

23:15

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 4)

17:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 1)

17:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

18:15

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO BATMAN - THE LEGO BATMAN MOVIE (Αίθουσα 5)

19:20

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

19:45

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

20:00

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

20:15

ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ - FIFTY SHADES DARKER (Αίθουσα 6)

20:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

20:45

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)

22:00

ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ - HIDDEN FIGURES (Αίθουσα 4)

22:15

Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ - THE FOUNDER (Αίθουσα 1)

22:30

LA LA LAND - LA LA LAND (Αίθουσα 2)

22:45

JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2 - JOHN WICK: CHAPTER 2 (Αίθουσα 6)

23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ - THE MAN WITH THOUSAND FACES (Αίθουσα 3)

23:15

ΚΩΔΙΚΟΣ 999- TRIPLE 9 (Αίθουσα 5)


Χάρτης