Book online


ΝΑΝΑ Cinemax Cyta (Λ. Βουλιαγμένης)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 29/03

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta


17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:15

ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - MANCHESTER BY THE SEA (Αίθουσα 6)

18:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 4)

19:00 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 5)

20:20

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ - SUBURRA (Αίθουσα 3)

20:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

21:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 6)

21:30

ΚΟΝΓΚ Η ΝΗΣΟΣ ΤΟΥ ΚΡΑΝΙΟΥ - KONG SKULL ISLAND (Αίθουσα 4)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

22:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 5)

22:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

23:00

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ - SUBURRA (Αίθουσα 3)

23:10

ΘΑΡΡΟΣ Η΄ΑΛΗΘΕΙΑ - NERVE (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:15

ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - MANCHESTER BY THE SEA (Αίθουσα 6)

18:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 4)

19:00 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 5)

20:20

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ - SUBURRA (Αίθουσα 3)

20:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

21:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 6)

21:30

ΚΟΝΓΚ Η ΝΗΣΟΣ ΤΟΥ ΚΡΑΝΙΟΥ - KONG SKULL ISLAND (Αίθουσα 4)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

22:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 5)

22:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

23:00

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ - SUBURRA (Αίθουσα 3)

23:10

ΘΑΡΡΟΣ Η΄ΑΛΗΘΕΙΑ - NERVE (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ - BALLERINA (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 4)

19:00

ΘΑΡΡΟΣ Η΄ΑΛΗΘΕΙΑ - NERVE (Αίθουσα 6)

19:00 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 5)

20:20

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ - SUBURRA (Αίθουσα 3)

20:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

21:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 6)

21:30

ΚΟΝΓΚ Η ΝΗΣΟΣ ΤΟΥ ΚΡΑΝΙΟΥ - KONG SKULL ISLAND (Αίθουσα 4)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

22:00

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 5)

22:30

ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - ALL NIGHTER (Αίθουσα 2)

23:00

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ - SUBURRA (Αίθουσα 3)

23:10

ΘΑΡΡΟΣ Η΄ΑΛΗΘΕΙΑ - NERVE (Αίθουσα 6)


Χάρτης