Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 18/12

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax

Σάββατο 07/12

18:30

Κυριακή 08/12

18:30

Δευτέρα 09/12

18:30

Τρίτη 10/12

18:30

Τετάρτη 11/12

18:30

Σάββατο 07/12

18:30

20:30

Κυριακή 08/12

18:30

20:30

Δευτέρα 09/12

18:30

20:30

Τρίτη 10/12

18:30

20:30

Τετάρτη 11/12

18:30

20:30

Σάββατο 07/12

19:15

22:00

Κυριακή 08/12

19:15

22:00

Δευτέρα 09/12

19:15

22:00

Τρίτη 10/12

19:15

22:00

Τετάρτη 11/12

19:15

22:00

Σάββατο 07/12

18:45

20:00

21:30

22:45

Κυριακή 08/12

18:45

20:00

21:30

22:45

Δευτέρα 09/12

18:45

20:00

21:30

22:45

Τρίτη 10/12

18:45

20:00

21:30

22:45

Τετάρτη 11/12

18:45

20:00

21:30

22:45

Σάββατο 07/12

22:30

Κυριακή 08/12

22:30

Δευτέρα 09/12

22:30

Τρίτη 10/12

22:30

Τετάρτη 11/12

22:30

Σάββατο 07/12

18:00

Κυριακή 08/12

18:00

Δευτέρα 09/12

18:00

Τρίτη 10/12

18:00

Τετάρτη 11/12

18:00

Σάββατο 07/12

20:45

23:00

Κυριακή 08/12

20:45

23:00

Δευτέρα 09/12

20:45

23:00

Τρίτη 10/12

20:45

23:00


14:50 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 5)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

16:20 (ΥΠΟΤ.)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 5)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

18:30

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

18:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

19:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

20:00

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

20:45

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

21:30

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

22:30

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 3)

22:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

23:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 5)

12:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

12:39 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 6)

12:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

14:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 6)

14:50 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 5)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

16:20 (ΥΠΟΤ.)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 5)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

18:30

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

18:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

19:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

20:00

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

20:45

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

21:30

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

22:30

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 3)

22:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

23:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 5)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

18:30

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

18:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

19:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

20:00

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

20:45

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

21:30

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

22:30

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 3)

22:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

23:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 5)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

18:30

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

18:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

19:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

20:00

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

20:45

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

21:30

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

22:30

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 3)

22:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

23:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 5)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

18:30

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

18:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

19:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

20:00

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:30

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 1)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 2)

22:30

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 3)

22:45

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ - KNIVES OUT (Αίθουσα 5)


Χάρτης