Book online


ΝΑΝΑ Cinemax Cyta (Λ. Βουλιαγμένης)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 03/05

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Παρασκευή 28/04

22:15

Σάββατο 29/04

22:15

Κυριακή 30/04

22:15

Δευτέρα 01/05

22:15

Τρίτη 02/05

22:15

Τετάρτη 26/04

19:20

22:30

Πέμπτη 27/04

19:20

21:30

Παρασκευή 28/04

21:30

Σάββατο 29/04

21:30

Κυριακή 30/04

21:30

Δευτέρα 01/05

21:30

Τρίτη 02/05

21:30

Τετάρτη 03/05

19:20

21:30

Τετάρτη 26/04

18:00

18:45

19:45

20:15

21:00

21:20

21:45

22:45

23:15

23:45

Πέμπτη 27/04

18:45

20:15

21:45

22:15

23:15

Παρασκευή 28/04

18:45

20:15

21:45

23:15

Σάββατο 29/04

18:45

20:15

21:45

23:15

Κυριακή 30/04

18:45

20:15

21:45

23:15

Δευτέρα 01/05

18:45

20:15

21:45

23:15

Τρίτη 02/05

18:45

20:15

21:45

23:15

Τετάρτη 03/05

18:45

20:15

21:45

22:15

23:15

Πέμπτη 27/04

23:30

Παρασκευή 28/04

23:30

Σάββατο 29/04

23:30

Κυριακή 30/04

23:30

Δευτέρα 01/05

23:30

Τρίτη 02/05

23:30

Τετάρτη 03/05

23:30

Τετάρτη 26/04

17:40

20:00

Πέμπτη 27/04

19:45

Παρασκευή 28/04

19:45

Σάββατο 29/04

19:45

Κυριακή 30/04

19:45

Δευτέρα 01/05

19:45

Τρίτη 02/05

19:45

Τετάρτη 03/05

19:45

Παρασκευή 28/04

19:20

Σάββατο 29/04

19:20

Κυριακή 30/04

19:20

Δευτέρα 01/05

19:20

Τρίτη 02/05

19:20

Πέμπτη 27/04

18:20

20:00

21:00

22:40

Παρασκευή 28/04

20:00

21:00

22:40

Σάββατο 29/04

20:00

21:00

22:40

Κυριακή 30/04

20:00

21:00

22:40

Δευτέρα 01/05

20:00

21:00

22:40

Τρίτη 02/05

18:20

20:00

21:00

22:40

Τετάρτη 03/05

18:20

20:00

21:00

22:40


17:40

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

21:20

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 6)

22:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 3)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:20

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

19:20

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

19:20

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

11:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

11:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

12:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

13:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

13:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

13:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

14:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

14:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

19:20

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 1)

19:20

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:20

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ - IN THE FORESTS OF SIBERIA (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 6)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΡΧΗΓOΣ ΑΠΟ ΚΟYΝΙΑ - THE BOSS BABY (Αίθουσα 5)

18:20

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

18:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

19:20

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

19:45

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

20:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

21:00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 1)

21:30

LIFE - LIFE (Αίθουσα 2)

21:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 4)

22:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 3)

22:40

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 6)

23:15

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 5)

23:30

RAW - RAW (Αίθουσα 1)


Χάρτης