Book online


KΗΦΙΣΙΑ 1 - 2 Cinemax Cyta (Ζηρίνειο - Κηφισιά)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ. Κηφισίας 245, Ζηρίνειο, ΚΗΦΙΣΙΑ
  • Τηλέφωνα:210 6233567, 210 6232808
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 03/05

Κινηματογράφος : KΗΦΙΣΙΑ 1 - 2 Cinemax Cyta

Τετάρτη 26/04

19:15

Πέμπτη 27/04

18:00

Παρασκευή 28/04

18:00

Σάββατο 29/04

18:00

Κυριακή 30/04

18:00

Δευτέρα 01/05

18:00

Τρίτη 02/05

18:00

Τετάρτη 03/05

18:00

Πέμπτη 27/04

20:15

Παρασκευή 28/04

20:15

Σάββατο 29/04

20:15

Κυριακή 30/04

20:15

Δευτέρα 01/05

20:15

Τρίτη 02/05

20:15

Τετάρτη 03/05

20:15

Πέμπτη 27/04

22:45

Παρασκευή 28/04

22:45

Σάββατο 29/04

22:45

Κυριακή 30/04

22:45

Δευτέρα 01/05

22:45

Τρίτη 02/05

22:45

Τετάρτη 03/05

22:45

Πέμπτη 27/04

19:00

21:30

Παρασκευή 28/04

19:00

21:30

Σάββατο 29/04

19:00

21:30

Κυριακή 30/04

19:00

21:30

Δευτέρα 01/05

19:00

21:30

Τρίτη 02/05

19:00

21:30

Τετάρτη 03/05

19:00

21:30


17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠAΝΤΙ, Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ - ROCK DOG (Αίθουσα 1)

18:45

ΜΙΑ ΒOΛΤΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛIΑ - FRENCH TOUR (Αίθουσα 2)

19:15

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 1)

20:45

ΜΙΑ ΒOΛΤΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛIΑ - FRENCH TOUR (Αίθουσα 2)

21:45

ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ - UNITED STATES OF LOVE (Αίθουσα 1)

22:45

FAST & FURIOUS 8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ - FAST & FURIOUS 8 (Αίθουσα 2)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 1)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)

18:00

CIAO AMORE... DALIDA - DALIDA (Αίθουσα 2)

19:00

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

20:15

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ - NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER (Αίθουσα 2)

21:30

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ - SWEET DREAMS (Αίθουσα 1)

22:45

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ - PATRIOTS DAY (Αίθουσα 2)


Χάρτης