Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:4€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 30/08

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta

Πέμπτη 24/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Παρασκευή 25/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Σάββατο 26/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Κυριακή 27/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Δευτέρα 28/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Τρίτη 29/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Τετάρτη 30/08

18:30

19:30

20:45

21:45

Πέμπτη 24/08

23:00

Παρασκευή 25/08

23:00

Σάββατο 26/08

23:00

Κυριακή 27/08

23:00

Δευτέρα 28/08

23:00

Πέμπτη 24/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 25/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 26/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 27/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Δευτέρα 28/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τρίτη 29/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 30/08

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Πέμπτη 24/08

20:00

Παρασκευή 25/08

20:00

Σάββατο 26/08

20:00

Κυριακή 27/08

20:00

Δευτέρα 28/08

20:00

Πέμπτη 24/08

20:15

22:45

Παρασκευή 25/08

20:15

22:45

Σάββατο 26/08

20:15

22:45

Κυριακή 27/08

20:15

22:45

Δευτέρα 28/08

20:15

22:45

Τρίτη 29/08

20:15

22:45

Τετάρτη 30/08

20:15

22:45

Τρίτη 29/08

20:00

23:00

Τετάρτη 30/08

20:00

23:00

Πέμπτη 24/08

18:00

22:30

Παρασκευή 25/08

18:00

22:30

Σάββατο 26/08

18:00

22:30

Κυριακή 27/08

18:00

22:30

Δευτέρα 28/08

18:00

22:30

Τρίτη 29/08

18:00

22:30

Τετάρτη 30/08

18:00

22:30


18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ - THE HITMAN`S BODYGUARD (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

BABY DRIVER - BABY DRIVER (Αίθουσα 3)

18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ - THE HITMAN`S BODYGUARD (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

BABY DRIVER - BABY DRIVER (Αίθουσα 3)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 1)

18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ - THE HITMAN`S BODYGUARD (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

BABY DRIVER - BABY DRIVER (Αίθουσα 3)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 1)

18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ - THE HITMAN`S BODYGUARD (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

BABY DRIVER - BABY DRIVER (Αίθουσα 3)

18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ - THE HITMAN`S BODYGUARD (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

BABY DRIVER - BABY DRIVER (Αίθουσα 3)

18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

LOGAN LUCKY - LOGAN LUCKY (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

LOGAN LUCKY - LOGAN LUCKY (Αίθουσα 3)

18:00

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 4)

18:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

19:30

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

20:00

LOGAN LUCKY - LOGAN LUCKY (Αίθουσα 2)

20:15

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

20:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 3)

21:45

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ - DUNKIRK (Αίθουσα 1)

22:30

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ - TULIP FEVER (Αίθουσα 2)

22:45

ATOMIC BLONDE - ATOMIC BLONDE (Αίθουσα 4)

23:00

LOGAN LUCKY - LOGAN LUCKY (Αίθουσα 3)


Χάρτης