Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:4€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 25/10

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta

Τετάρτη 18/10

19:30

Τετάρτη 18/10

18:15

Πέμπτη 19/10

18:20

Παρασκευή 20/10

18:20

Σάββατο 21/10

18:20

Κυριακή 22/10

18:20

Δευτέρα 23/10

18:20

Τρίτη 24/10

18:20

Τετάρτη 25/10

18:20

Πέμπτη 19/10

21:00

23:15

Παρασκευή 20/10

21:00

23:15

Σάββατο 21/10

21:00

23:15

Κυριακή 22/10

21:00

23:15

Δευτέρα 23/10

21:00

23:15

Τρίτη 24/10

21:00

23:15

Τετάρτη 25/10

21:00

23:15

Τετάρτη 18/10

22:15

Πέμπτη 19/10

22:15

Παρασκευή 20/10

22:15

Σάββατο 21/10

22:15

Κυριακή 22/10

22:15

Δευτέρα 23/10

22:15

Τρίτη 24/10

22:15

Τετάρτη 25/10

22:15

Τετάρτη 18/10

19:00

21:30

Πέμπτη 19/10

19:00

21:30

Παρασκευή 20/10

19:00

21:30

Σάββατο 21/10

19:00

21:30

Κυριακή 22/10

19:00

21:30

Δευτέρα 23/10

19:00

21:30

Τρίτη 24/10

19:00

21:30

Τετάρτη 25/10

19:00

21:30

Πέμπτη 19/10

20:15

22:45

Παρασκευή 20/10

20:15

22:45

Σάββατο 21/10

20:15

22:45

Κυριακή 22/10

20:15

22:45

Δευτέρα 23/10

20:15

22:45

Τρίτη 24/10

20:15

22:45

Τετάρτη 25/10

20:15

22:45

Τετάρτη 18/10

21:00

23:15

Πέμπτη 19/10

18:00

Παρασκευή 20/10

18:00

Σάββατο 21/10

18:00

Κυριακή 22/10

18:00

Δευτέρα 23/10

18:00

Τρίτη 24/10

18:00

Τετάρτη 25/10

18:00

Πέμπτη 19/10

19:30

Παρασκευή 20/10

19:30

Σάββατο 21/10

19:30

Κυριακή 22/10

19:30

Δευτέρα 23/10

19:30

Τρίτη 24/10

19:30

Τετάρτη 25/10

19:30


17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 1)

18:15

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 2)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΤΟ ΑΥΤΟ - IT (Αίθουσα 1)

21:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 2)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 1)

23:15

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 4)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 3)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

11:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 4)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 3)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 1)

13:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 4)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 3)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 4)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 3)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 2)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 3)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

19:30

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 2)

20:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)

21:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 4)

22:15

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 2)

22:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 3)

23:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 1)


Χάρτης