Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:4€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 30/01

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Τετάρτη 23/01

19:10

20:00

22:30

Πέμπτη 24/01

18:00

Παρασκευή 25/01

18:00

Σάββατο 26/01

18:00

Κυριακή 27/01

18:00

Δευτέρα 28/01

18:00

Τρίτη 29/01

18:00

Τετάρτη 30/01

18:00

Τετάρτη 23/01

18:50

21:00

23:00

Πέμπτη 24/01

20:00

Παρασκευή 25/01

20:00

Σάββατο 26/01

20:00

Κυριακή 27/01

20:00

Δευτέρα 28/01

20:00

Τρίτη 29/01

20:00

Τετάρτη 30/01

20:00

Πέμπτη 24/01

20:30

22:40

Παρασκευή 25/01

20:30

22:40

Σάββατο 26/01

20:30

22:40

Κυριακή 27/01

20:30

22:40

Δευτέρα 28/01

20:30

22:40

Τρίτη 29/01

20:30

22:40

Τετάρτη 30/01

20:30

22:40

Τετάρτη 23/01

18:00

20:40

21:40

23:20

Πέμπτη 24/01

22:00

Παρασκευή 25/01

22:00

Σάββατο 26/01

22:00

Κυριακή 27/01

22:00

Δευτέρα 28/01

22:00

Τρίτη 29/01

22:00

Τετάρτη 30/01

22:00

Πέμπτη 24/01

17:15

19:45

Παρασκευή 25/01

17:15

19:45

Σάββατο 26/01

17:15

19:45

Κυριακή 27/01

17:15

19:45

Δευτέρα 28/01

17:15

19:45

Τρίτη 29/01

17:15

19:45

Τετάρτη 30/01

17:15

19:45

Πέμπτη 24/01

22:15

Παρασκευή 25/01

22:15

Σάββατο 26/01

22:15

Κυριακή 27/01

22:15

Δευτέρα 28/01

22:15

Τρίτη 29/01

22:15

Τετάρτη 30/01

22:15

Πέμπτη 24/01

20:15

22:30

Παρασκευή 25/01

20:15

22:30

Σάββατο 26/01

20:15

22:30

Κυριακή 27/01

20:15

22:30

Δευτέρα 28/01

20:15

22:30

Τρίτη 29/01

20:15

22:30

Τετάρτη 30/01

20:15

22:30

Πέμπτη 24/01

18:00

Παρασκευή 25/01

18:00

Σάββατο 26/01

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

18:00

Κυριακή 27/01

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

18:00

Δευτέρα 28/01

18:00

Τρίτη 29/01

18:00

Τετάρτη 30/01

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

18:00


18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

18:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 3)

18:50

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 1)

19:10

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 2)

20:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 4)

20:40

GLASS - GLASS (Αίθουσα 3)

21:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 1)

21:40

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:30

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 4)

23:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 1)

23:20

GLASS - GLASS (Αίθουσα 3)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

SPIDER-MAN: ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΡΑΧΝΟ-ΣΥΜΠΑΝ - SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

SPIDER-MAN: ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΡΑΧΝΟ-ΣΥΜΠΑΝ - SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

SPIDER-MAN: ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΡΑΧΝΟ-ΣΥΜΠΑΝ - SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

17:15

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

18:00

ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ - THE MULE (Αίθουσα 3)

18:00

H DILILI ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ - DILILI A PARIS (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ - ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION (Αίθουσα 4)

19:45

ΜΑΙΡΗ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΙΑΣ - MARY, QUEEN OF SCOTS (Αίθουσα 1)

20:00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ - ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ (Αίθουσα 2)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

20:30

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)

22:00

GLASS - GLASS (Αίθουσα 2)

22:15

ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ - REPLICAS (Αίθουσα 1)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ - SERENITY (Αίθουσα 4)

22:40

ΧΟΝΤΡΟΣ & ΛΙΓΝΟΣ - STAN & OLLIE (Αίθουσα 3)


Χάρτης