Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:4€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 25/04

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta

Πέμπτη 19/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 20/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 21/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 22/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Δευτέρα 23/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τρίτη 24/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 25/04

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Πέμπτη 19/04

18:40

Παρασκευή 20/04

18:40

Σάββατο 21/04

18:40

Κυριακή 22/04

18:40

Δευτέρα 23/04

18:40

Τρίτη 24/04

18:40

Τετάρτη 25/04

18:40

Πέμπτη 19/04

20:00

Παρασκευή 20/04

20:00

Σάββατο 21/04

20:00

Κυριακή 22/04

20:00

Δευτέρα 23/04

20:00

Τρίτη 24/04

20:00

Πέμπτη 19/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 20/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 21/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 22/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Δευτέρα 23/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τρίτη 24/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 25/04

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Πέμπτη 19/04

21:00

Παρασκευή 20/04

21:00

Σάββατο 21/04

21:00

Κυριακή 22/04

21:00

Δευτέρα 23/04

21:00

Τρίτη 24/04

21:00

Τετάρτη 25/04

21:00

Πέμπτη 19/04

22:00

23:20

Παρασκευή 20/04

22:00

23:20

Σάββατο 21/04

22:00

23:20

Κυριακή 22/04

22:00

23:20

Δευτέρα 23/04

22:00

23:20

Τρίτη 24/04

22:00

23:20

Τετάρτη 25/04

23:20

Πέμπτη 19/04

18:30

20:15

22:30

Παρασκευή 20/04

18:30

20:15

22:30

Σάββατο 21/04

18:30

20:15

22:30

Κυριακή 22/04

18:30

20:15

22:30

Δευτέρα 23/04

18:30

20:15

22:30

Τρίτη 24/04

18:30

20:15

22:30

Τετάρτη 25/04

18:30

20:15

22:30

Πέμπτη 19/04

20:30

23:00

Παρασκευή 20/04

20:30

23:00

Σάββατο 21/04

20:30

23:00

Κυριακή 22/04

20:30

23:00

Δευτέρα 23/04

20:30

23:00

Τρίτη 24/04

20:30

23:00

Τετάρτη 25/04

20:30


18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ - A QUIET PLACE (Αίθουσα 3)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ - A QUIET PLACE (Αίθουσα 3)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΕΡΛΟΚ ΖΟΥΜΠΟΜΣ - SHERLOCK GNOMES (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΛΕΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ - LEO DA VINCI: MISSION MONA LISA (Αίθουσα 1)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ - A QUIET PLACE (Αίθουσα 3)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΕΡΛΟΚ ΖΟΥΜΠΟΜΣ - SHERLOCK GNOMES (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΛΕΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ - LEO DA VINCI: MISSION MONA LISA (Αίθουσα 1)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ - A QUIET PLACE (Αίθουσα 3)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ - A QUIET PLACE (Αίθουσα 3)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ - A QUIET PLACE (Αίθουσα 3)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ - PETER RABBIT (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΣΤΟΝ Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ - GASTON LAGAFFE (Αίθουσα 2)

18:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 4)

18:40

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ - RAMPAGE (Αίθουσα 1)

20:15

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

20:30

ΘΕΛΜΑ - THELMA (Αίθουσα 4)

21:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ - GHOST STORIES (Αίθουσα 1)

22:00

ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑΣ - AVENGERS: INFINITY WAR (Αίθουσα 3)

22:30

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ - ISLE OF DOGS (Αίθουσα 2)

23:00

ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑΣ - AVENGERS: INFINITY WAR (Αίθουσα 4)

23:20

AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ - AMITYVILLE: THE AWAKENING (Αίθουσα 1)


Χάρτης