Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:5€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 18/12

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Σάββατο 07/12

17:00

20:20

Κυριακή 08/12

17:00

20:20

Δευτέρα 09/12

17:00

20:20

Τρίτη 10/12

17:00

20:20

Τετάρτη 11/12

17:00

20:20

Σάββατο 07/12

19:30

22:15

Κυριακή 08/12

19:30

22:15

Δευτέρα 09/12

19:30

22:15

Τρίτη 10/12

19:30

22:15

Τετάρτη 11/12

19:30

22:15

Σάββατο 07/12

22:00

Κυριακή 08/12

22:00

Δευτέρα 09/12

22:00

Τρίτη 10/12

22:00

Τετάρτη 11/12

22:00

Σάββατο 07/12

19:45

Κυριακή 08/12

19:45

Δευτέρα 09/12

19:45

Τρίτη 10/12

19:45

Τετάρτη 11/12

19:45

Σάββατο 07/12

17:45

Κυριακή 08/12

17:45

Δευτέρα 09/12

17:45

Τρίτη 10/12

17:45

Τετάρτη 11/12

17:45

Σάββατο 07/12

21:00

23:10

Κυριακή 08/12

21:00

23:10

Δευτέρα 09/12

21:00

23:10

Τρίτη 10/12

21:00

23:10

Τετάρτη 11/12

21:00

23:10


14:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

17:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:45

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 2)

18:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

19:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

19:45

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 2)

20:20

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

21:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ - MOTHERLESS BROOKLYN (Αίθουσα 2)

22:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

23:10

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 2)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 1)

12:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

14:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

17:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:45

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 2)

18:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

19:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

19:45

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 2)

20:20

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

21:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ - MOTHERLESS BROOKLYN (Αίθουσα 2)

22:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

23:10

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

17:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:45

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 2)

18:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

19:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

19:45

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 2)

20:20

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

21:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ - MOTHERLESS BROOKLYN (Αίθουσα 2)

22:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

23:10

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

17:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:45

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 2)

18:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

19:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

19:45

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 2)

20:20

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

21:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ - MOTHERLESS BROOKLYN (Αίθουσα 2)

22:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

23:10

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

17:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:45

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ - PLAYING WITH FIRE (Αίθουσα 2)

18:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

19:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

19:45

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ - SPIDER IN THE WEB (Αίθουσα 2)

20:20

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 3)

21:00

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ - MOTHERLESS BROOKLYN (Αίθουσα 2)

22:15

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 4)

23:10

21 ΓΕΦΥΡΕΣ - 21 BRIDGES (Αίθουσα 1)

18:00

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 4)

21:00

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 4)


Χάρτης