Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax (Πατησίων)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/cinemas/cinemas-aellw#sigProGalleria55accb3c42



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:5€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 18/12

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Παρασκευή 13/12

23:00

Σάββατο 14/12

23:00

Κυριακή 15/12

23:00

Δευτέρα 16/12

23:00

Τρίτη 17/12

23:00

Τετάρτη 18/12

23:00

Παρασκευή 13/12

18:15

Σάββατο 14/12

18:15

Κυριακή 15/12

18:15

Δευτέρα 16/12

18:15

Τρίτη 17/12

18:15

Παρασκευή 13/12

20:30

Σάββατο 14/12

20:30

Κυριακή 15/12

20:30

Δευτέρα 16/12

20:30

Τρίτη 17/12

20:30

Παρασκευή 13/12

17:15

20:00

22:45

Σάββατο 14/12

17:15

20:00

22:45

Κυριακή 15/12

17:15

20:00

22:45

Δευτέρα 16/12

17:15

20:00

22:45

Τρίτη 17/12

17:15

20:00

22:45

Τετάρτη 18/12

20:00

Παρασκευή 13/12

21:30

Σάββατο 14/12

21:30

Κυριακή 15/12

21:30

Δευτέρα 16/12

21:30

Τρίτη 17/12

21:30

Παρασκευή 13/12

18:00

20:30

Σάββατο 14/12

18:00

20:30

Κυριακή 15/12

18:00

20:30

Δευτέρα 16/12

18:00

20:30

Τρίτη 17/12

18:00

20:30

Τετάρτη 18/12

18:00

20:30

Παρασκευή 13/12

19:30

Σάββατο 14/12

19:30

Κυριακή 15/12

19:30

Δευτέρα 16/12

19:30

Τρίτη 17/12

19:30

Τετάρτη 18/12

19:30


17:15

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

18:00

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

18:15

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 2)

19:30

ΤΣΑΡΛΙ - ΤΣΑΡΛΙ (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

20:30

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

21:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 3)

22:45

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 4)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 1)

15:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 4)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

17:15

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

18:00

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

18:15

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 2)

19:30

ΤΣΑΡΛΙ - ΤΣΑΡΛΙ (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

20:30

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

21:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 3)

22:45

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 4)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 4)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 1)

13:50 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 4)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 1)

15:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 4)

17:15

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

18:00

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

18:15

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 2)

19:30

ΤΣΑΡΛΙ - ΤΣΑΡΛΙ (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

20:30

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

21:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 3)

22:45

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 4)

17:15

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

18:00

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

18:15

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 2)

19:30

ΤΣΑΡΛΙ - ΤΣΑΡΛΙ (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

20:30

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

21:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 3)

22:45

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 4)

17:15

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

18:00

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

18:15

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 2)

19:30

ΤΣΑΡΛΙ - ΤΣΑΡΛΙ (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

20:30

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 4)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

21:30

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ - MARRIAGE STORY (Αίθουσα 3)

22:45

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 4)

17:00

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 3)

18:00

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 2)

18:00

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 4)

19:30

ΤΣΑΡΛΙ - ΤΣΑΡΛΙ (Αίθουσα 3)

20:00

Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΤΓΟΥΕΪ - MIDWAY (Αίθουσα 1)

20:30

ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΠΕΣ - THE TWO POPES (Αίθουσα 2)

21:00

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 4)

21:30

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 3)

22:45

STAR WARS: SKYWALKER Η ΑΝΟΔΟΣ - STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER (Αίθουσα 1)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)


Χάρτης