Book online


ΝΑΝΑ Cinemax Cyta (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/cinemas/cinemas-nana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 28/02

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Σάββατο 24/02

18:15

Κυριακή 25/02

18:15

Δευτέρα 26/02

18:15

Τρίτη 27/02

18:15

Σάββατο 24/02

18:30

Κυριακή 25/02

18:30

Δευτέρα 26/02

18:30

Τρίτη 27/02

18:30

Σάββατο 24/02

20:30

Κυριακή 25/02

20:30

Δευτέρα 26/02

20:30

Τρίτη 27/02

20:30

Τετάρτη 28/02

17:45

Σάββατο 24/02

19:00

21:45

23:15

Κυριακή 25/02

19:00

21:45

23:15

Δευτέρα 26/02

19:00

21:45

23:15

Τρίτη 27/02

19:00

21:45

23:15

Τετάρτη 28/02

19:00

20:30

21:45

23:15

Σάββατο 24/02

19:45

22:15

Κυριακή 25/02

19:45

22:15

Δευτέρα 26/02

19:45

22:15

Τρίτη 27/02

19:45

22:15

Τετάρτη 28/02

19:45

22:15

Σάββατο 24/02

21:30

23:30

Κυριακή 25/02

21:30

23:30

Δευτέρα 26/02

21:30

23:30

Τρίτη 27/02

21:30

23:30

Τετάρτη 28/02

21:30

23:30

Σάββατο 24/02

18:50

Κυριακή 25/02

18:50

Δευτέρα 26/02

18:50

Τρίτη 27/02

18:50

Τετάρτη 28/02

18:50

Σάββατο 24/02

17:30

Κυριακή 25/02

17:30

Δευτέρα 26/02

17:30

Τρίτη 27/02

17:30

Τετάρτη 28/02

17:30

Σάββατο 24/02

21:00

23:00

Κυριακή 25/02

21:00

23:00

Δευτέρα 26/02

21:00

23:00

Τρίτη 27/02

21:00

23:00

Τετάρτη 28/02

21:00

23:00


15:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 1)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ - EARLY MAN (Αίθουσα 5)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΓΑΤΟΞΟΡΚΙ - LINO: UMA AVENTURA DE SETE VIDAS (Αίθουσα 4)

16:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

COCO - COCO (Αίθουσα 3)

16:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ - FERDINAND (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 1)

17:30

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ - EVERY DAY (Αίθουσα 5)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

18:15

1968 - 1968 (Αίθουσα 4)

18:30

Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ - DARKEST HOUR (Αίθουσα 3)

18:50

ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ - HOSTILES (Αίθουσα 6)

19:00

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

19:30

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

19:45

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

20:30

ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ - PHANTOM THREAD (Αίθουσα 4)

21:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

21:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

21:45

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

22:15

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

23:15

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 4)

23:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 1)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ - EARLY MAN (Αίθουσα 5)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

COCO - COCO (Αίθουσα 3)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΓΑΤΟΞΟΡΚΙ - LINO: UMA AVENTURA DE SETE VIDAS (Αίθουσα 4)

12:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ - FERDINAND (Αίθουσα 6)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

13:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 1)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ - EARLY MAN (Αίθουσα 5)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

COCO - COCO (Αίθουσα 3)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΓΑΤΟΞΟΡΚΙ - LINO: UMA AVENTURA DE SETE VIDAS (Αίθουσα 4)

14:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ - FERDINAND (Αίθουσα 6)

15:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 1)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ - EARLY MAN (Αίθουσα 5)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΓΑΤΟΞΟΡΚΙ - LINO: UMA AVENTURA DE SETE VIDAS (Αίθουσα 4)

16:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

COCO - COCO (Αίθουσα 3)

16:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ - FERDINAND (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 1)

17:30

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ - EVERY DAY (Αίθουσα 5)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

18:15

1968 - 1968 (Αίθουσα 4)

18:30

Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ - DARKEST HOUR (Αίθουσα 3)

18:50

ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ - HOSTILES (Αίθουσα 6)

19:00

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

19:30

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

19:45

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

20:30

ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ - PHANTOM THREAD (Αίθουσα 4)

21:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

21:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

21:45

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

22:15

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

23:15

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 4)

23:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

17:30

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ - EVERY DAY (Αίθουσα 5)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

18:15

1968 - 1968 (Αίθουσα 4)

18:30

Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ - DARKEST HOUR (Αίθουσα 3)

18:50

ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ - HOSTILES (Αίθουσα 6)

19:00

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

19:30

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

19:45

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

20:30

ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ - PHANTOM THREAD (Αίθουσα 4)

21:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

21:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

21:45

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

22:15

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

23:15

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 4)

23:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

17:30

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ - EVERY DAY (Αίθουσα 5)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

18:15

1968 - 1968 (Αίθουσα 4)

18:30

Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ - DARKEST HOUR (Αίθουσα 3)

18:50

ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ - HOSTILES (Αίθουσα 6)

19:00

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

19:30

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

19:45

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

20:30

ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ - PHANTOM THREAD (Αίθουσα 4)

21:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

21:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

21:45

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

22:15

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

23:15

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 4)

23:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

17:30

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ - EVERY DAY (Αίθουσα 5)

17:45

ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ - PHANTOM THREAD (Αίθουσα 4)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

TAD: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΙΔΑ - TADEO JONES 2: EL SECRETO DEL REY MIDA (Αίθουσα 2)

18:45

ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ - FIFTY SHADES FREED (Αίθουσα 3)

18:50

ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ - HOSTILES (Αίθουσα 6)

19:00

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

19:30

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

19:45

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

20:30

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 4)

21:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

21:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)

21:45

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 1)

22:00

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ - THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI (Αίθουσα 5)

22:15

Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ - THE SHAPE OF WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ - ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ (Αίθουσα 3)

23:15

BLACK PANTHER - BLACK PANTHER (Αίθουσα 4)

23:30

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17 - THE 15:17 TO PARIS (Αίθουσα 6)


Χάρτης