Book online


ΝΑΝΑ Cinemax Cyta (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/cinemas/cinemas-nana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 25/10

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Σάββατο 21/10

18:20

Κυριακή 22/10

18:20

Δευτέρα 23/10

18:20

Τρίτη 24/10

18:20

Τετάρτη 25/10

18:20

Σάββατο 21/10

20:30

22:45

Κυριακή 22/10

20:30

22:45

Δευτέρα 23/10

20:30

22:45

Τρίτη 24/10

20:30

22:45

Τετάρτη 25/10

18:15

20:30

22:45

Σάββατο 21/10

21:45

Κυριακή 22/10

21:45

Δευτέρα 23/10

21:45

Τρίτη 24/10

21:45

Τετάρτη 25/10

21:45

23:00

Σάββατο 21/10

20:00

22:30

Κυριακή 22/10

20:00

22:30

Δευτέρα 23/10

17:30

20:00

22:30

Τρίτη 24/10

17:30

20:00

22:30

Τετάρτη 25/10

17:30

20:00

22:30

Σάββατο 21/10

19:45

21:00

22:15

Κυριακή 22/10

19:45

21:00

22:15

Δευτέρα 23/10

19:45

21:00

22:15

Τρίτη 24/10

19:45

21:00

22:15

Τετάρτη 25/10

19:45

21:00

22:15

23:30

Σάββατο 21/10

18:00

Κυριακή 22/10

18:00

Δευτέρα 23/10

18:00

Τρίτη 24/10

18:00

Σάββατο 21/10

23:00

Κυριακή 22/10

23:00

Δευτέρα 23/10

23:00

Τρίτη 24/10

23:00

Τετάρτη 25/10

18:00

Σάββατο 21/10

17:45

19:45

Κυριακή 22/10

17:45

19:45

Δευτέρα 23/10

17:45

19:45

Τρίτη 24/10

17:45

19:45

Τετάρτη 25/10

17:45

19:45

Σάββατο 21/10

20:15

Κυριακή 22/10

20:15

Δευτέρα 23/10

20:15

Τρίτη 24/10

20:15

Τετάρτη 25/10

20:15


15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE (Αίθουσα 3)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 2)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

17:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

18:00

Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ - BATTLE OF THE SEXES (Αίθουσα 6)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 2)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 5)

19:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

19:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

20:15

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 6)

20:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

21:00

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 1)

21:45

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 3)

22:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

22:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

22:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 6)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE (Αίθουσα 3)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 2)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 1)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 5)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

13:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE (Αίθουσα 3)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 2)

14:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 1)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 5)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ - THE EMOJI MOVIE (Αίθουσα 3)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 2)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ - THE SON OF BIGFOOT (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

17:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

18:00

Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ - BATTLE OF THE SEXES (Αίθουσα 6)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΓΩ, Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 - DESPICABLE ME 3 (Αίθουσα 2)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 5)

19:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

20:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

20:15

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 6)

20:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

21:00

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 1)

21:45

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 3)

22:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

22:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

22:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

17:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

17:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

18:00

Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ - BATTLE OF THE SEXES (Αίθουσα 6)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

19:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

20:15

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 6)

20:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

21:00

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 1)

21:45

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 3)

22:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

22:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

22:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 6)

17:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

17:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

18:00

Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ - BATTLE OF THE SEXES (Αίθουσα 6)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

19:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

20:15

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 6)

20:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

21:00

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 1)

21:45

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 3)

22:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

22:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

22:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ - FLOQUET DE NEU (Αίθουσα 4)

17:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

17:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

18:00

ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ - THE FOREIGNER (Αίθουσα 6)

18:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

18:20

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ - THE PROMISE (Αίθουσα 1)

19:45

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

19:45

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ - BRAD`S STATUS (Αίθουσα 3)

20:00

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

20:15

ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ - ONLY THE BRAVE (Αίθουσα 6)

20:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

21:00

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 1)

21:45

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 3)

22:15

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 4)

22:30

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ - THE SNOWMAN (Αίθουσα 2)

22:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM - GEOSTORM (Αίθουσα 5)

23:00

BLADE RUNNER 2049 - BLADE RUNNER 2049 (Αίθουσα 6)

23:30

ΜΗΤΕΡΑ! - MOTHER! (Αίθουσα 1)


Χάρτης