Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/cinemas/cinemas-nana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 23/10

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax

Παρασκευή 18/10

18:15

19:00

20:00

20:45

21:30

22:30

23:15

Σάββατο 19/10

18:15

19:00

20:00

20:45

21:30

22:30

23:15

Κυριακή 20/10

18:15

19:00

20:00

20:45

21:30

22:30

23:15

Δευτέρα 21/10

18:15

19:00

20:00

20:45

21:30

22:30

23:15

Τρίτη 22/10

18:15

19:00

20:00

20:45

21:30

22:30

23:15

Τετάρτη 23/10

18:15

19:00

20:00

20:45

21:30

22:30

23:15

Παρασκευή 18/10

20:40

Σάββατο 19/10

20:40

Κυριακή 20/10

20:40

Δευτέρα 21/10

20:40

Τρίτη 22/10

20:40

Τετάρτη 23/10

20:40

Παρασκευή 18/10

19:30

22:00

23:00

Σάββατο 19/10

19:30

22:00

23:00

Κυριακή 20/10

19:30

22:00

23:00

Δευτέρα 21/10

19:30

22:00

23:00

Τρίτη 22/10

19:30

22:00

23:00

Τετάρτη 23/10

19:30

22:00

23:00


17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 4)

18:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

19:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

19:15 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

19:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

20:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ - ADULTS IN THE ROOM (Αίθουσα 4)

20:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

21:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

22:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

22:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 4)

23:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ 2 - THE SECRET LIFE OF PETS 2 (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΧΑΛΙ - UP AND AWAY (Αίθουσα 4)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 1)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ - THE LION KING (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 4)

18:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

19:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

19:15 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

19:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

20:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ - ADULTS IN THE ROOM (Αίθουσα 4)

20:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

21:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

22:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

22:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 4)

23:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ 2 - THE SECRET LIFE OF PETS 2 (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΧΑΛΙ - UP AND AWAY (Αίθουσα 4)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 1)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ - THE LION KING (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 4)

18:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

19:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

19:15 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

19:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

20:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ - ADULTS IN THE ROOM (Αίθουσα 4)

20:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

21:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

22:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

22:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 4)

23:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

18:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 4)

19:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

19:15 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

19:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

20:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ - ADULTS IN THE ROOM (Αίθουσα 4)

20:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

21:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

22:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

22:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 4)

23:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 4)

18:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

19:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

19:15 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

19:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

20:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ - ADULTS IN THE ROOM (Αίθουσα 4)

20:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

21:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

22:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

22:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 4)

23:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 5)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΑΙΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΓΕΔΩΝ - A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON (Αίθουσα 3)

18:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 4)

19:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

19:15 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

19:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

20:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ - ADULTS IN THE ROOM (Αίθουσα 4)

20:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)

21:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

21:45 (ΥΠΟΤ.)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

22:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 3)

22:30

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

23:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ - HUSTLERS (Αίθουσα 4)

23:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 2)


Χάρτης