Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Εισιτήρια:ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ 8,50€
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ 3D: 10,00€
    ΠΑΙΔΙΚΟ – ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ – ΑΝΩ ΤΩΝ 65 – ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ- ΓΚΡΟΥΠ ΑΝΩ ΤΩΝ 10 ΑΤΟΜΩΝ : 7,50€
    Κάθε Τεταρτη Γενικη εισοδος 5,50€
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες


Πρόγραμμα



Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax

Παρασκευή 01/12

18:00

Σάββατο 02/12

18:00

Κυριακή 03/12

18:00

Δευτέρα 04/12

18:00

Τρίτη 05/12

18:00

Τετάρτη 06/12

18:00

Παρασκευή 01/12

18:30

19:30

20:00

20:30

21:30

22:30

Σάββατο 02/12

18:30

19:30

20:00

20:30

21:30

22:30

Κυριακή 03/12

18:30

19:30

20:00

20:30

21:30

22:30

Δευτέρα 04/12

18:30

19:30

20:00

20:30

21:30

22:30

Τρίτη 05/12

18:30

19:30

20:00

20:30

21:30

22:30

Τετάρτη 06/12

18:30

19:30

20:00

20:30

21:30

22:30

Παρασκευή 01/12

18:45

Σάββατο 02/12

18:45

Κυριακή 03/12

18:45

Δευτέρα 04/12

18:45

Τρίτη 05/12

18:45

Τετάρτη 06/12

18:45

Παρασκευή 01/12

19:15

21:15

22:10

Σάββατο 02/12

19:15

21:15

22:10

Κυριακή 03/12

19:15

21:15

22:10

Δευτέρα 04/12

19:15

21:15

22:10

Τρίτη 05/12

19:15

21:15

22:10

Τετάρτη 06/12

19:15

21:15

22:10

Σάββατο 02/12

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 03/12

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 01/12

22:30

Σάββατο 02/12

22:30

Κυριακή 03/12

22:30

Δευτέρα 04/12

22:30

Τρίτη 05/12

22:30

Τετάρτη 06/12

22:30

Σάββατο 02/12

17:30

Κυριακή 03/12

17:30

Παρασκευή 01/12

22:20

Σάββατο 02/12

22:20

Κυριακή 03/12

22:20

Δευτέρα 04/12

22:20

Τρίτη 05/12

22:20

Τετάρτη 06/12

22:20


18:00

ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ - OPPENHEIMER (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ - KILLERS OF THE FLOWER MOON (Αίθουσα 6)

19:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 5)

19:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

20:00

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 2)

20:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

21:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 3)

21:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

22:10

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 2)

22:20

ΣΙΩΠΗΛΗ ΟΡΓΗ - SILENT NIGHT (Αίθουσα 5)

22:30

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ - ALL FUN AND GAMES (Αίθουσα 6)

22:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

16:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ; - LE PETIT NICOLAS: QU'EST-CE QU'ON ATTEND POUR ÊTRE HEUREUX? (Αίθουσα 4)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΥΧΗ - WISH (Αίθουσα 6)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3 ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ - TROLLS BAND TOGETHER (Αίθουσα 5)

17:30

CALLAS – PARIS 1958 - (Αίθουσα 1)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

PAW PATROL: Η ΣΟΥΠΕΡ ΤΑΙΝΙΑ - PAW PATROL: THE MIGHTY MOVIE (Αίθουσα 2)

18:00

ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ - OPPENHEIMER (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ - KILLERS OF THE FLOWER MOON (Αίθουσα 6)

19:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 5)

19:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

20:00

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 2)

20:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

21:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 3)

21:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

22:10

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 2)

22:20

ΣΙΩΠΗΛΗ ΟΡΓΗ - SILENT NIGHT (Αίθουσα 5)

22:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

22:30

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ - ALL FUN AND GAMES (Αίθουσα 6)

16:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ; - LE PETIT NICOLAS: QU'EST-CE QU'ON ATTEND POUR ÊTRE HEUREUX? (Αίθουσα 4)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΥΧΗ - WISH (Αίθουσα 6)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3 ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ - TROLLS BAND TOGETHER (Αίθουσα 5)

17:30

CALLAS – PARIS 1958 - (Αίθουσα 1)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

PAW PATROL: Η ΣΟΥΠΕΡ ΤΑΙΝΙΑ - PAW PATROL: THE MIGHTY MOVIE (Αίθουσα 2)

18:00

ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ - OPPENHEIMER (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ - KILLERS OF THE FLOWER MOON (Αίθουσα 6)

19:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 5)

19:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

20:00

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 2)

20:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

21:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 3)

21:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

22:10

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 2)

22:20

ΣΙΩΠΗΛΗ ΟΡΓΗ - SILENT NIGHT (Αίθουσα 5)

22:30

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ - ALL FUN AND GAMES (Αίθουσα 6)

22:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ - OPPENHEIMER (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ - KILLERS OF THE FLOWER MOON (Αίθουσα 6)

19:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 5)

19:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

20:00

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 2)

20:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

21:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 3)

21:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

22:10

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 2)

22:20

ΣΙΩΠΗΛΗ ΟΡΓΗ - SILENT NIGHT (Αίθουσα 5)

22:30

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ - ALL FUN AND GAMES (Αίθουσα 6)

22:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ - OPPENHEIMER (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ - KILLERS OF THE FLOWER MOON (Αίθουσα 6)

19:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 5)

19:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

20:00

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 2)

20:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

21:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 3)

21:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

22:10

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 2)

22:20

ΣΙΩΠΗΛΗ ΟΡΓΗ - SILENT NIGHT (Αίθουσα 5)

22:30

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ - ALL FUN AND GAMES (Αίθουσα 6)

22:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ - OPPENHEIMER (Αίθουσα 3)

18:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ - KILLERS OF THE FLOWER MOON (Αίθουσα 6)

19:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 5)

19:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

20:00

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 2)

20:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

21:15

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 3)

21:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 1)

22:10

ΝΑΠΟΛΕΩΝ - NAPOLEON (Αίθουσα 2)

22:20

ΣΙΩΠΗΛΗ ΟΡΓΗ - SILENT NIGHT (Αίθουσα 5)

22:30

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 4)

22:30

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ - ALL FUN AND GAMES (Αίθουσα 6)


Χάρτης