Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 21/11

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Τετάρτη 14/11

20:00

Παρασκευή 16/11

20:40

Σάββατο 17/11

20:40

Κυριακή 18/11

20:40

Δευτέρα 19/11

20:40

Τρίτη 20/11

20:40

Τετάρτη 14/11

20:15

21:45

Πέμπτη 15/11

19:30

21:45

Παρασκευή 16/11

19:30

21:45

Σάββατο 17/11

19:30

21:45

Κυριακή 18/11

19:30

21:45

Δευτέρα 19/11

19:30

21:45

Τρίτη 20/11

19:30

21:45

Τετάρτη 21/11

19:30

21:45

Τετάρτη 14/11

19:00

20:40

21:30

22:15

23:15

00:00

Πέμπτη 15/11

23:15

Παρασκευή 16/11

23:15

Σάββατο 17/11

23:15

Κυριακή 18/11

23:15

Δευτέρα 19/11

23:15

Τρίτη 20/11

23:15

Τετάρτη 21/11

23:15

Τετάρτη 14/11

19:40

23:00

Πέμπτη 15/11

17:45

19:00

19:45

21:00

23:00

Παρασκευή 16/11

17:45

19:00

19:45

21:00

22:15

23:00

Σάββατο 17/11

17:45

19:00

19:45

21:00

22:15

23:00

Κυριακή 18/11

17:45

19:00

19:45

21:00

22:15

23:00

Δευτέρα 19/11

17:45

19:00

19:45

21:00

22:15

23:00

Τρίτη 20/11

17:45

19:00

19:45

21:00

22:15

23:00

Τετάρτη 21/11

17:45

19:00

19:45

21:00

23:00


17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

18:00

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ - JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN (Αίθουσα 6)

18:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 5)

18:30 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 4)

19:00

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 1)

19:20

Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ - HALLOWEEN (Αίθουσα 2)

19:40

OVERLORD - OVERLORD (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 6)

20:15

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 5)

20:40

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 4)

21:30

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 2)

22:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

22:45

Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ - HALLOWEEN (Αίθουσα 6)

23:00

OVERLORD - OVERLORD (Αίθουσα 5)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 4)

00:00

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 1)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:10

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:15

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ - HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION (Αίθουσα 4)

16:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

O ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ - HERE COMES THE GRUMP (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 2)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:15

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ - HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION (Αίθουσα 4)

16:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

O ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ - HERE COMES THE GRUMP (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 2)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:15

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:15

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:15

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)

17:20

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 6)

17:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS (Αίθουσα 3)

18:45

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

19:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

19:30

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 6)

19:45

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 4)

20:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

20:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 3)

21:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

21:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 1)

21:45

BOHEMIAN RHAPSODY - BOHEMIAN RHAPSODY (Αίθουσα 4)

22:10

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 6)

22:40

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ: ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ - FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD (Αίθουσα 5)

23:00

ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S - ΑΙΓΑΙΟ: S.O.S (Αίθουσα 2)

23:15

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ - THE GIRL IN THE SPIDER'S WEB (Αίθουσα 3)


Χάρτης