Book online





Προβάλλονται αυτή την εβδομάδα




Προβολές μέχρι και Τετάρτη 29/11

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta

Πέμπτη 23/11

17:45

Παρασκευή 24/11

17:45

20:30

Σάββατο 25/11

17:45

20:30

Κυριακή 26/11

17:45

20:30

Δευτέρα 27/11

17:45

20:30

Τρίτη 28/11

17:45

20:30

Τετάρτη 29/11

17:45

Πέμπτη 23/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Παρασκευή 24/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Σάββατο 25/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Κυριακή 26/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Δευτέρα 27/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Τρίτη 28/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Τετάρτη 29/11

18:30

20:00

21:00

22:30

Πέμπτη 23/11

18:00

20:30

23:00

Παρασκευή 24/11

18:00

23:00

Σάββατο 25/11

18:00

23:00

Κυριακή 26/11

18:00

23:00

Δευτέρα 27/11

18:00

23:00

Τρίτη 28/11

18:00

23:00

Τετάρτη 29/11

18:00

20:30

23:00

Πέμπτη 23/11

18:15

Παρασκευή 24/11

18:15

Σάββατο 25/11

18:15

Κυριακή 26/11

18:15

Δευτέρα 27/11

18:15

Τρίτη 28/11

18:15

Τετάρτη 29/11

18:15

Πέμπτη 23/11

23:15

Παρασκευή 24/11

23:15

Σάββατο 25/11

23:15

Κυριακή 26/11

23:15

Δευτέρα 27/11

23:15

Τρίτη 28/11

23:15

Τετάρτη 29/11

23:15

Πέμπτη 23/11

20:45

22:45

Παρασκευή 24/11

20:45

22:45

Σάββατο 25/11

20:45

22:45

Κυριακή 26/11

20:45

22:45

Δευτέρα 27/11

20:45

22:45

Τρίτη 28/11

20:45

22:45

Τετάρτη 29/11

20:45

22:45


17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)

17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΝΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ - GNOME ALONE (Αίθουσα 4)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΨΑΡΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ - SEEFOOD (Αίθουσα 1)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO - THE LEGO NINJAGO MOVIE (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - HAPPY FAMILY (Αίθουσα 3)

17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΝΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ - GNOME ALONE (Αίθουσα 4)

12:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΨΑΡΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ - SEEFOOD (Αίθουσα 1)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO - THE LEGO NINJAGO MOVIE (Αίθουσα 2)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - HAPPY FAMILY (Αίθουσα 3)

13:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΝΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ - GNOME ALONE (Αίθουσα 4)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΨΑΡΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ - SEEFOOD (Αίθουσα 1)

14:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO - THE LEGO NINJAGO MOVIE (Αίθουσα 2)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - HAPPY FAMILY (Αίθουσα 3)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΝΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ - GNOME ALONE (Αίθουσα 4)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΨΑΡΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ - SEEFOOD (Αίθουσα 1)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO - THE LEGO NINJAGO MOVIE (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - HAPPY FAMILY (Αίθουσα 3)

17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)

17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)

17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)

17:45

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ - THE LAST NOTE (Αίθουσα 4)

18:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

18:15

ΟΤΑΝ Ο ΜΑΡΞ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΕΝΓΚΕΛΣ - LE JEUNE KARL MARX (Αίθουσα 2)

18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

20:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

20:30

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

20:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

21:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 3)

22:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ - MURDER ON THE ORIENT EXPRESS (Αίθουσα 4)

22:45

GOOD TIME - GOOD TIME (Αίθουσα 2)

23:00

JUSTICE LEAGUE - JUSTICE LEAGUE (Αίθουσα 1)

23:15

MARROWBONE - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΡΟΜΠΟΟΥΝ (Αίθουσα 3)