Book online





Προβάλλονται αυτή την εβδομάδα




Προβολές μέχρι και Τετάρτη 25/01

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Πέμπτη 19/01

20:00

22:30

Παρασκευή 20/01

20:00

22:30

Σάββατο 21/01

20:00

22:30

Κυριακή 22/01

20:00

22:30

Δευτέρα 23/01

20:00

22:30

Τρίτη 24/01

20:00

22:30

Τετάρτη 25/01

20:00

22:30

Πέμπτη 19/01

18:00

20:15

Παρασκευή 20/01

18:00

20:15

Σάββατο 21/01

15:45

18:00

20:15

Κυριακή 22/01

15:45

18:00

20:15

Δευτέρα 23/01

18:00

20:15

Τρίτη 24/01

18:00

20:15

Τετάρτη 25/01

18:00

20:15

Πέμπτη 19/01

19:15

Παρασκευή 20/01

19:15

Σάββατο 21/01

19:15

Κυριακή 22/01

19:15

Δευτέρα 23/01

19:15

Τρίτη 24/01

19:15

Τετάρτη 25/01

19:15

Πέμπτη 19/01

21:30

Παρασκευή 20/01

21:30

Σάββατο 21/01

21:30

Κυριακή 22/01

21:30

Δευτέρα 23/01

21:30

Τρίτη 24/01

21:30

Τετάρτη 25/01

21:30

Πέμπτη 19/01

19:30

Παρασκευή 20/01

20:50

23:00

Σάββατο 21/01

20:50

23:00

Κυριακή 22/01

20:50

23:00

Δευτέρα 23/01

20:50

23:00

Τρίτη 24/01

20:50

23:00

Τετάρτη 25/01

19:30

Πέμπτη 19/01

22:15

Παρασκευή 20/01

22:15

Σάββατο 21/01

22:15

Κυριακή 22/01

22:15

Δευτέρα 23/01

22:15

Τρίτη 24/01

22:15

Τετάρτη 25/01

22:15

Πέμπτη 19/01

21:45

Παρασκευή 20/01

19:00

21:45

Σάββατο 21/01

19:00

21:45

Κυριακή 22/01

19:00

21:45

Δευτέρα 23/01

19:00

21:45

Τρίτη 24/01

19:00

21:45

Τετάρτη 25/01

21:45

Πέμπτη 19/01

17:30

19:45

20:45

22:00

23:00

Παρασκευή 20/01

17:30

19:45

22:00

Σάββατο 21/01

17:30

19:45

22:00

Κυριακή 22/01

17:30

19:45

22:00

Δευτέρα 23/01

17:30

19:45

22:00

Τρίτη 24/01

17:30

19:45

22:00

Τετάρτη 25/01

17:30

19:45

20:45

22:00

23:00


17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 1)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 5)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:50

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

15:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

15:45

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:50

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 2)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

12:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 1)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 2)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 1)

15:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

15:45

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:50

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:50

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:50

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 5)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 3)

17:30

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 6)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 5)

19:15

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ - THE GREAT WALL (Αίθουσα 3)

19:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 1)

19:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

20:00

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 6)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 2)

20:45

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 5)

21:30

ΣΙΩΠΗ - SILENCE (Αίθουσα 3)

21:45

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 1)

22:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 4)

22:15

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ - NOCTURNAL ANIMALS (Αίθουσα 6)

22:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

23:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 5)