Book online





Προβάλλονται αυτή την εβδομάδα




Προβολές μέχρι και Τετάρτη 28/06

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Παρασκευή 23/06

18:00

Σάββατο 24/06

18:00

Κυριακή 25/06

18:00

Δευτέρα 26/06

18:00

Τρίτη 27/06

18:00

Τετάρτη 28/06

18:00

Παρασκευή 23/06

21:30

Σάββατο 24/06

21:30

Κυριακή 25/06

21:30

Δευτέρα 26/06

21:30

Τρίτη 27/06

21:30

Τετάρτη 28/06

21:30

Παρασκευή 23/06

21:00

Σάββατο 24/06

21:00

Κυριακή 25/06

21:00

Δευτέρα 26/06

21:00

Τρίτη 27/06

21:00

Παρασκευή 23/06

23:00

Σάββατο 24/06

23:00

Κυριακή 25/06

23:00

Δευτέρα 26/06

23:00

Τρίτη 27/06

23:00

Τετάρτη 28/06

20:45

23:00

Παρασκευή 23/06

18:45

20:15

21:45

23:15

Σάββατο 24/06

18:45

20:15

21:45

23:15

Κυριακή 25/06

18:45

20:15

21:45

23:15

Δευτέρα 26/06

18:45

20:15

21:45

23:15

Τρίτη 27/06

18:45

20:15

21:45

23:15

Τετάρτη 28/06

18:45

20:15

21:45

23:15

Παρασκευή 23/06

20:30

22:30

Σάββατο 24/06

20:30

22:30

Κυριακή 25/06

20:30

22:30

Δευτέρα 26/06

20:30

22:30

Τρίτη 27/06

20:30

22:30

Τετάρτη 28/06

20:30

22:30


17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ - PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES (Αίθουσα 2)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 5)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 6)

18:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

20:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

20:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

21:00

Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ - PENNY PINCHER (Αίθουσα 6)

21:30

ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - WONDER WOMAN (Αίθουσα 4)

21:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

22:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

23:00

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

23:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

16:30 (ΥΠΟΤ.)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ - PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES (Αίθουσα 2)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 5)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 6)

18:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

20:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

20:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

21:00

Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ - PENNY PINCHER (Αίθουσα 6)

21:30

ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - WONDER WOMAN (Αίθουσα 4)

21:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

22:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

23:00

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

23:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

16:30 (ΥΠΟΤ.)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 1)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 5)

18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ - PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 6)

18:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

20:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

20:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

21:00

Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ - PENNY PINCHER (Αίθουσα 6)

21:30

ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - WONDER WOMAN (Αίθουσα 4)

21:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

22:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

23:00

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

23:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 5)

18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ - PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES (Αίθουσα 2)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 6)

18:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

20:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

20:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

21:00

Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ - PENNY PINCHER (Αίθουσα 6)

21:30

ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - WONDER WOMAN (Αίθουσα 4)

21:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

22:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

23:00

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

23:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ - PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES (Αίθουσα 2)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 5)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 6)

18:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

20:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

20:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

21:00

Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ - PENNY PINCHER (Αίθουσα 6)

21:30

ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - WONDER WOMAN (Αίθουσα 4)

21:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

22:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

23:00

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

23:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ - PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES (Αίθουσα 2)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 5)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 6)

18:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 - CARS 3 (Αίθουσα 4)

20:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)

20:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

20:45

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

21:30

ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - WONDER WOMAN (Αίθουσα 4)

21:45

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 1)

22:30

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ - GOING IN STYLE (Αίθουσα 2)

23:00

Η ΜΟΥΜΙΑ - THE MUMMY (Αίθουσα 6)

23:15

TRANSFORMERS 5 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ - THE LAST KNIGHT (Αίθουσα 5)