Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τρίτη 23/10

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax Cyta

Σάββατο 20/10

23:00

Κυριακή 21/10

23:00

Δευτέρα 22/10

23:00

Τρίτη 23/10

23:00

Σάββατο 20/10

20:30

Κυριακή 21/10

20:30

Δευτέρα 22/10

20:30

Τρίτη 23/10

20:30

Σάββατο 20/10

18:00

Κυριακή 21/10

18:00

Δευτέρα 22/10

18:00

Τρίτη 23/10

18:00

Σάββατο 20/10

17:45

Κυριακή 21/10

17:45

Δευτέρα 22/10

17:45

Τρίτη 23/10

17:45

Σάββατο 20/10

19:45

Κυριακή 21/10

19:45

Δευτέρα 22/10

19:45

Τρίτη 23/10

19:45

Σάββατο 20/10

18:15

20:15

21:15

22:15

Κυριακή 21/10

18:15

20:15

21:15

22:15

Δευτέρα 22/10

18:15

20:15

21:15

22:15

Τρίτη 23/10

18:15

20:15

21:15

22:15

Σάββατο 20/10

18:45

21:45

Κυριακή 21/10

18:45

21:45

Δευτέρα 22/10

18:45

21:45

Τρίτη 23/10

18:45

21:45

Σάββατο 20/10

20:00

23:15

Κυριακή 21/10

20:00

23:15

Δευτέρα 22/10

20:00

23:15

Τρίτη 23/10

20:00

23:15

Σάββατο 20/10

18:15

Κυριακή 21/10

18:15

Δευτέρα 22/10

18:15

Τρίτη 23/10

18:15

Σάββατο 20/10

22:00

Κυριακή 21/10

22:00

Δευτέρα 22/10

22:00

Τρίτη 23/10

22:00


15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ - BLINKY BILL THE MOVIE (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2 - INCREDIBLES 2 (Αίθουσα 1)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - CHARMING (Αίθουσα 2)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ - HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION (Αίθουσα 6)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

17:45

ALPHA - ALPHA (Αίθουσα 4)

18:00

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ - JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN (Αίθουσα 2)

18:15

COLETTE - COLETTE (Αίθουσα 6)

18:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

18:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

19:45

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ - THE OLD MAN AND THE GUN (Αίθουσα 3)

20:00

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 4)

20:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 2)

20:30

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 6)

21:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

21:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

22:00

ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ - JOURNEYMAN (Αίθουσα 3)

22:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 4)

23:00

VENOM - VENOM (Αίθουσα 2)

23:15

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 6)

15:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ - BLINKY BILL THE MOVIE (Αίθουσα 4)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2 - INCREDIBLES 2 (Αίθουσα 1)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ - HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION (Αίθουσα 6)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - CHARMING (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

17:45

ALPHA - ALPHA (Αίθουσα 4)

18:00

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ - JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN (Αίθουσα 2)

18:15

COLETTE - COLETTE (Αίθουσα 6)

18:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

18:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

19:45

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ - THE OLD MAN AND THE GUN (Αίθουσα 3)

20:00

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 4)

20:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 2)

20:30

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 6)

21:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

21:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

22:00

ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ - JOURNEYMAN (Αίθουσα 3)

22:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 4)

23:00

VENOM - VENOM (Αίθουσα 2)

23:15

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

17:45

ALPHA - ALPHA (Αίθουσα 4)

18:00

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ - JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN (Αίθουσα 2)

18:15

COLETTE - COLETTE (Αίθουσα 6)

18:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

18:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

19:45

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ - THE OLD MAN AND THE GUN (Αίθουσα 3)

20:00

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 4)

20:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 2)

20:30

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 6)

21:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

21:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

22:00

ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ - JOURNEYMAN (Αίθουσα 3)

22:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 4)

23:00

VENOM - VENOM (Αίθουσα 2)

23:15

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ - SMALLFOOT (Αίθουσα 3)

17:45

ALPHA - ALPHA (Αίθουσα 4)

18:00

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ - JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN (Αίθουσα 2)

18:15

COLETTE - COLETTE (Αίθουσα 6)

18:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

18:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

19:45

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ - THE OLD MAN AND THE GUN (Αίθουσα 3)

20:00

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 4)

20:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 2)

20:30

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ - A STAR IS BORN (Αίθουσα 6)

21:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 1)

21:45

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ - BAD TIMES AT THE EL ROYALE (Αίθουσα 5)

22:00

ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ - JOURNEYMAN (Αίθουσα 3)

22:15

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - FIRST MAN (Αίθουσα 4)

23:00

VENOM - VENOM (Αίθουσα 2)

23:15

PEPPERMINT - PEPPERMINT (Αίθουσα 6)


Χάρτης