Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta (Πατησίων)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/k2categories/item/445#sigProGalleria55accb3c42



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:4€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 05/04

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta

Παρασκευή 31/03

19:45

Σάββατο 01/04

19:45

Κυριακή 02/04

19:45

Δευτέρα 03/04

19:45

Τρίτη 04/04

19:45

Πέμπτη 30/03

18:00

19:30 (3D)

20:30

23:00

Παρασκευή 31/03

18:00

20:30

23:00

Σάββατο 01/04

20:30

23:00

Κυριακή 02/04

20:30

23:00

Δευτέρα 03/04

18:00

23:00

Τρίτη 04/04

18:00

20:30

23:00

Τετάρτη 05/04

18:00

19:30 (3D)

20:30

23:00

Πέμπτη 30/03

19:00

22:00

Παρασκευή 31/03

19:00

22:00

Σάββατο 01/04

19:00

22:00

Κυριακή 02/04

19:00

22:00

Δευτέρα 03/04

19:00

22:00

Τρίτη 04/04

19:00

22:00

Τετάρτη 05/04

19:00

22:00

Πέμπτη 30/03

20:15

22:45

Παρασκευή 31/03

20:15

22:45

Σάββατο 01/04

20:15

22:45

Κυριακή 02/04

20:15

22:45

Δευτέρα 03/04

20:15

22:45

Τρίτη 04/04

20:15

22:45

Τετάρτη 05/04

20:15

22:45

Πέμπτη 30/03

21:15

Παρασκευή 31/03

21:15

Σάββατο 01/04

21:15

Κυριακή 02/04

21:15

Δευτέρα 03/04

21:15

Τρίτη 04/04

21:15

Τετάρτη 05/04

21:15

Πέμπτη 30/03

23:15

Παρασκευή 31/03

23:15

Σάββατο 01/04

23:15

Κυριακή 02/04

23:15

Δευτέρα 03/04

23:15

Τρίτη 04/04

23:15

Τετάρτη 05/04

23:15


17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:30 (3D)

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

20:30

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

20:30

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)

15:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 2)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

20:30

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 2)

11:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

12:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

14:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 2)

14:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

15:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

16:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

20:30

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:45

ΤΡΕΞΕ - GET OUT (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

20:30

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ - SMURFS: THE LOST VILLAGE (Αίθουσα 1)

17:45 (ΥΠΟΤ.)

Η ΠΕΝΤAΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΈΡΑΣ - BEAUTY AND THE BEAST (Αίθουσα 3)

18:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

19:00

RAW - RAW (Αίθουσα 2)

19:30 (3D)

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 1)

20:15

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

20:30

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

21:15

ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ - TRESPASS AGAINST US (Αίθουσα 2)

22:00

RAW - RAW (Αίθουσα 1)

22:45

ΔΑΛΙΔΑ - DALIDA (Αίθουσα 3)

23:00

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ - GHOST IN THE SHELL (Αίθουσα 4)

23:15

ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ - THE DEVIL`S CANDY (Αίθουσα 2)


Χάρτης