Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta (Πατησίων)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/k2categories/item/445#sigProGalleria55accb3c42



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:4€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη-Πέμπτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 25/01

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax Cyta

Πέμπτη 19/01

19:30

22:40

Παρασκευή 20/01

19:30

22:40

Σάββατο 21/01

19:30

22:40

Κυριακή 22/01

19:30

22:40

Δευτέρα 23/01

19:30

22:40

Τρίτη 24/01

19:30

22:40

Τετάρτη 25/01

19:30

22:40

Πέμπτη 19/01

18:00

20:15

Παρασκευή 20/01

18:00

20:15

Σάββατο 21/01

15:45

18:00

20:15

Κυριακή 22/01

15:45

18:00

20:15

Δευτέρα 23/01

18:00

20:15

Τρίτη 24/01

18:00

20:15

Τετάρτη 25/01

18:00

20:15

Πέμπτη 19/01

22:30

Παρασκευή 20/01

17:45

22:30

Σάββατο 21/01

17:45

22:30

Κυριακή 22/01

17:45

22:30

Δευτέρα 23/01

17:45

22:30

Τρίτη 24/01

17:45

22:30

Τετάρτη 25/01

22:30

Πέμπτη 19/01

17:30

21:45

Παρασκευή 20/01

21:45

Σάββατο 21/01

21:45

Κυριακή 22/01

21:45

Δευτέρα 23/01

21:45

Τρίτη 24/01

21:45

Τετάρτη 25/01

17:30

21:45

Πέμπτη 19/01

20:00

Παρασκευή 20/01

20:00

Σάββατο 21/01

20:00

Κυριακή 22/01

20:00

Δευτέρα 23/01

20:00

Τρίτη 24/01

20:00

Τετάρτη 25/01

20:00

Πέμπτη 19/01

18:50

21:00

23:10

Παρασκευή 20/01

18:50

21:00

23:10

Σάββατο 21/01

18:50

21:00

23:10

Κυριακή 22/01

18:50

21:00

23:10

Δευτέρα 23/01

18:50

21:00

23:10

Τρίτη 24/01

18:50

21:00

23:10

Τετάρτη 25/01

18:50

21:00

23:10


16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:30

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:45

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

15:45

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:45

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

11:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 4)

11:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

12:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

12:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

13:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 4)

14:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΒΑΪΑΝΑ - VΑΙΑΝΑ (Αίθουσα 3)

15:45

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:45

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:45

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:45

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ - Maya The Bee (Αίθουσα 1)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΡΑΓΟΥΔΑ - SING (Αίθουσα 2)

17:30

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 3)

18:00

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

18:50

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

19:30

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 2)

20:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - LIVE BY NIGHT (Αίθουσα 3)

20:15

ΡOΖΑ ΤΗΣ ΣΜYΡΝΗΣ - ROZA OF SMYRNA (Αίθουσα 4)

21:00

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)

21:45

ASSASSIN'S CREED - ASSASSIN'S CREED (Αίθουσα 2)

22:30

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ - THE OTHER ME (Αίθουσα 4)

22:40

ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ - HELL OR HIGH WATER (Αίθουσα 3)

23:10

xXx: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ - xXx: RETURN OF XANDER CAGE (Αίθουσα 1)


Χάρτης