Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
http://cinemax.gr/k2categories/item/446#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 18/12

Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax

Τετάρτη 20/11

19:15

21:45

23:00

Πέμπτη 21/11

22:00

Παρασκευή 22/11

22:00

Σάββατο 23/11

22:00

Κυριακή 24/11

22:00

Δευτέρα 25/11

22:00

Τρίτη 26/11

22:00

Τετάρτη 27/11

22:00

Τετάρτη 20/11

17:40

19:50

Πέμπτη 21/11

17:40

19:50

Παρασκευή 22/11

17:40

19:50

Σάββατο 23/11

17:40

19:50

Κυριακή 24/11

17:40

19:50

Δευτέρα 25/11

17:40

19:50

Τρίτη 26/11

17:40

19:50

Τετάρτη 27/11

17:40

19:50

Πέμπτη 21/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Παρασκευή 22/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Σάββατο 23/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Κυριακή 24/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Δευτέρα 25/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Τρίτη 26/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Τετάρτη 27/11

17:45

19:00

20:30

21:45

Τετάρτη 20/11

18:00

20:20

Πέμπτη 21/11

18:00

20:20

Παρασκευή 22/11

18:00

20:20

Σάββατο 23/11

18:00

20:20

Κυριακή 24/11

18:00

20:20

Δευτέρα 25/11

18:00

20:20

Τρίτη 26/11

18:00

20:20

Τετάρτη 27/11

18:00

20:20

Τετάρτη 20/11

18:15

20:00

21:15

22:00

22:40

Πέμπτη 21/11

21:15

23:00

Παρασκευή 22/11

21:15

23:00

Σάββατο 23/11

21:15

23:00

Κυριακή 24/11

21:15

23:00

Δευτέρα 25/11

21:15

23:00

Τρίτη 26/11

21:15

23:00

Τετάρτη 27/11

21:15

23:00

Πέμπτη 21/11

18:45

22:40

Παρασκευή 22/11

18:45

22:40

Σάββατο 23/11

18:45

22:40

Κυριακή 24/11

18:45

22:40

Δευτέρα 25/11

18:45

22:40

Τρίτη 26/11

18:45

22:40

Τετάρτη 27/11

18:45

22:40


17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΧΩΡΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - REMI SANS FAMILLE (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 2)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 4)

18:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 1)

19:15

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

19:45

ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΨΕΥΤΗΣ - THE GOOD LIAR (Αίθουσα 2)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 6)

20:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 4)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 1)

21:45

JOKER - JOKER (Αίθουσα 5)

22:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

22:15

ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΨΕΥΤΗΣ - THE GOOD LIAR (Αίθουσα 2)

22:40

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 3)

23:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ 2 - THE SECRET LIFE OF PETS 2 (Αίθουσα 2)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΚΑΡΟ ΝΙΝΤΖΑ - CHECKERED NINJA (Αίθουσα 1)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

16:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΚΥΛΟΜΠΕΛΑΣ - TROUBLE (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

15:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

15:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ 2 - THE SECRET LIFE OF PETS 2 (Αίθουσα 2)

15:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΚΑΡΟ ΝΙΝΤΖΑ - CHECKERED NINJA (Αίθουσα 1)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

16:10 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΣΚΥΛΟΜΠΕΛΑΣ - TROUBLE (Αίθουσα 3)

16:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

MALEFICENT: Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ - MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL (Αίθουσα 6)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ - THE ADDAMS FAMILY (Αίθουσα 5)

17:40

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

17:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

18:00

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ - ABOMINABLE (Αίθουσα 4)

18:45

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 6)

19:00

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 5)

19:50

LAST CHRISTMAS - LAST CHRISTMAS (Αίθουσα 1)

20:20

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ - DOLOR Y GLORIA / PAIN & GLORY (Αίθουσα 3)

20:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 4)

21:15

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 6)

21:45

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ - THE IRISHMAN (Αίθουσα 2)

22:00

JOKER - JOKER (Αίθουσα 1)

22:40

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ - CHARLIE'S ANGELS (Αίθουσα 3)

23:00

ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ - LE MANS '66 (FORD v FERRARI) (Αίθουσα 5)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

16:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 2)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 4)

18:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ - FROZEN II (Αίθουσα 1)


Χάρτης