Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
https://cinemax.gr/cinemas/140-cinemaxnana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Εισιτήρια:ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ 8,50€
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ 3D: 10,00€
    ΠΑΙΔΙΚΟ – ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ – ΑΝΩ ΤΩΝ 65 – ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ- ΓΚΡΟΥΠ ΑΝΩ ΤΩΝ 10 ΑΤΟΜΩΝ : 7,50€
    Κάθε Τεταρτη Γενικη εισοδος 5,50€
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες


Πρόγραμμα



Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax

Τετάρτη 19/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Πέμπτη 20/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 21/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 22/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 23/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Δευτέρα 24/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τρίτη 25/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 26/06

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 19/06

19:00

Πέμπτη 20/06

21:15

Παρασκευή 21/06

21:15

Σάββατο 22/06

21:15

Κυριακή 23/06

21:15

Δευτέρα 24/06

21:15

Τρίτη 25/06

21:15

Τετάρτη 26/06

21:15

Πέμπτη 20/06

21:30

22:30

Παρασκευή 21/06

21:30

22:30

Σάββατο 22/06

21:30

22:30

Κυριακή 23/06

21:30

22:30

Δευτέρα 24/06

21:30

22:30

Τρίτη 25/06

21:30

22:30

Τετάρτη 26/06

21:30

22:30

Πέμπτη 20/06

20:00

Παρασκευή 21/06

20:00

Σάββατο 22/06

20:00

Κυριακή 23/06

20:00

Δευτέρα 24/06

20:00

Τρίτη 25/06

20:00

Τετάρτη 26/06

20:00

Πέμπτη 20/06

20:30

Παρασκευή 21/06

20:30

Σάββατο 22/06

20:30

Κυριακή 23/06

20:30

Δευτέρα 24/06

20:30

Τρίτη 25/06

20:30

Τετάρτη 26/06

20:30

Πέμπτη 20/06

22:30

Παρασκευή 21/06

22:30

Σάββατο 22/06

22:30

Κυριακή 23/06

22:30

Δευτέρα 24/06

22:30

Τρίτη 25/06

22:30

Τετάρτη 26/06

22:30


19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:00

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 6)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:20

ΠΑΡΙΖΙΑΝΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ - PARADIS PARIS DEAR PARIS (Αίθουσα 5)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

BAD BOYS RIDE OR DIE - BAD BOYS RIDE OR DIE (Αίθουσα 4)

21:30

HAIKYU THE DUMPSTER BATTLE - HAIKYU THE DUMPSTER BATTLE (Αίθουσα 2)

21:50

ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ - CHALLENGERS (Αίθουσα 6)

22:30

ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ - THE WATCHERS (Αίθουσα 5)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:00

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 5)

20:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 6)

20:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA - FURIOSA: A MAD MAX SAGA (Αίθουσα 4)

21:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 2)

22:30

ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ - THE BIKERIDERS (Αίθουσα 5)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 6)


Χάρτης