Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax (Πατησίων)

View the embedded image gallery online at:
https://cinemax.gr/cinemas/cinemas-aellw#sigProGalleria55accb3c42



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Εισιτήρια:ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ 8,50€
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ 3D: 10,00€
    ΠΑΙΔΙΚΟ – ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ – ΑΝΩ ΤΩΝ 65 – ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ- ΓΚΡΟΥΠ ΑΝΩ ΤΩΝ 10 ΑΤΟΜΩΝ : 7,50€
    Κάθε Τεταρτη Γενικη εισοδος 5,50€
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες


Πρόγραμμα



Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Τετάρτη 19/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Πέμπτη 20/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 21/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 22/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 23/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Δευτέρα 24/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τρίτη 25/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 26/06

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 19/06

21:45

Πέμπτη 20/06

22:00

Παρασκευή 21/06

22:00

Σάββατο 22/06

22:00

Κυριακή 23/06

22:00

Δευτέρα 24/06

22:00

Τρίτη 25/06

22:00

Τετάρτη 26/06

22:00

Πέμπτη 20/06

20:30

Παρασκευή 21/06

20:30

Σάββατο 22/06

20:30

Κυριακή 23/06

20:30

Δευτέρα 24/06

20:30

Τρίτη 25/06

20:30

Τετάρτη 26/06

20:30

Πέμπτη 20/06

21:30

Παρασκευή 21/06

21:30

Σάββατο 22/06

21:30

Κυριακή 23/06

21:30

Δευτέρα 24/06

21:30

Τρίτη 25/06

21:30

Τετάρτη 26/06

21:30

Πέμπτη 20/06

22:30

Παρασκευή 21/06

22:30

Σάββατο 22/06

22:30

Κυριακή 23/06

22:30

Δευτέρα 24/06

22:30

Τρίτη 25/06

22:30

Τετάρτη 26/06

22:30


19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

19:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 3)

21:15 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΙΤΟΝΩΝ - CHASSE GARDÉE (Αίθουσα 4)

21:45

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:15

BAD BOYS RIDE OR DIE - BAD BOYS RIDE OR DIE (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)

19:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ - THE GARFIELD MOVIE (Αίθουσα 4)

20:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 2)

20:30

ΜΝΗΜΗ - MEMORY (Αίθουσα 3)

21:00 (ΥΠΟΤ.)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

21:30

Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - BERNADETTE (Αίθουσα 4)

22:00

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ - KINDS OF KINDNESS (Αίθουσα 2)

22:30

Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ - THE EXORCISM (Αίθουσα 3)


Χάρτης

 

ΕΣΠΑ