Book online


ΝΑΝΑ Cinemax (Λ. Βουλιαγμένης)

View the embedded image gallery online at:
https://cinemax.gr/cinemas/cinemas-nana#sigProGalleria11329be3c5



Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Λ.Βουλιαγμένης 179, ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ)
  • Τηλέφωνα:210-9703158, 210-9706865
  • Πάρκινγκ:ΔΩΡΕΑΝ (Ίμβρου & Λ.Βουλιαγμένης 183)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Εισιτήρια:ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ 8,50€
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ 3D: 10,00€
    ΠΑΙΔΙΚΟ – ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ – ΑΝΩ ΤΩΝ 65 – ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ- ΓΚΡΟΥΠ ΑΝΩ ΤΩΝ 10 ΑΤΟΜΩΝ : 7,50€
    Κάθε Τεταρτη Γενικη εισοδος 5,50€
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες


Πρόγραμμα



Κινηματογράφος : ΝΑΝΑ Cinemax

Σάββατο 24/02

19:15

Κυριακή 25/02

19:15

Δευτέρα 26/02

19:15

Τρίτη 27/02

19:15

Τετάρτη 28/02

19:15

Σάββατο 24/02

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 25/02

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 24/02

21:30

Κυριακή 25/02

21:30

Δευτέρα 26/02

21:30

Τρίτη 27/02

21:30

Τετάρτη 28/02

21:30

Σάββατο 24/02

21:15

Κυριακή 25/02

21:15

Δευτέρα 26/02

21:15

Τρίτη 27/02

21:15

Τετάρτη 28/02

21:15

Πέμπτη 29/02

18:10

20:30

21:30

Παρασκευή 01/03

18:10

20:30

21:30

Σάββατο 02/03

18:10

20:30

21:30

Κυριακή 03/03

18:10

20:30

21:30

Δευτέρα 04/03

18:10

20:30

21:30

Τρίτη 05/03

18:10

20:30

21:30

Τετάρτη 06/03

18:10

20:30

21:30

Σάββατο 24/02

19:15

Κυριακή 25/02

19:15

Δευτέρα 26/02

19:15

Τρίτη 27/02

19:15

Τετάρτη 28/02

19:15

Σάββατο 24/02

20:30

21:50

Κυριακή 25/02

20:30

21:50

Δευτέρα 26/02

20:30

21:50

Τρίτη 27/02

20:30

21:50

Τετάρτη 28/02

20:30

21:50

Σάββατο 24/02

18:30

Κυριακή 25/02

18:30

Δευτέρα 26/02

18:30

Τρίτη 27/02

18:30

Τετάρτη 28/02

18:30

Σάββατο 24/02

19:00

Κυριακή 25/02

19:00

Δευτέρα 26/02

19:00

Τρίτη 27/02

19:00

Τετάρτη 28/02

19:00

Σάββατο 24/02

21:20

Κυριακή 25/02

21:20

Δευτέρα 26/02

21:20

Τρίτη 27/02

21:20

Τετάρτη 28/02

21:20

Σάββατο 24/02

21:50

Κυριακή 25/02

21:50

Δευτέρα 26/02

21:50

Τρίτη 27/02

21:50

Τετάρτη 28/02

21:50

Σάββατο 24/02

18:40

21:10

Κυριακή 25/02

18:40

21:10

Δευτέρα 26/02

18:40

21:10

Τρίτη 27/02

18:40

21:10

Τετάρτη 28/02

18:40

21:10


17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ - MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB (Αίθουσα 2)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΥΧΗ - WISH (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ - MIGRATION (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ - CATS IN THE MUSEUM (Αίθουσα 4)

18:30

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ - THE END WE START FROM (Αίθουσα 3)

18:40

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

19:00

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ - RED RIGHT HAND (Αίθουσα 2)

19:15

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ - ALL OF US STRANGERS (Αίθουσα 1)

19:15

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 6)

19:30 (ΥΠΟΤ.)

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ - THE BOY AND THE HERON (Αίθουσα 4)

20:30

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 3)

21:10

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

21:15

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ - THE HOLDOVERS (Αίθουσα 6)

21:20

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ - LAND OF BAD (Αίθουσα 2)

21:30

POOR THINGS - POOR THINGS (Αίθουσα 1)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ - MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB (Αίθουσα 2)

17:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΥΧΗ - WISH (Αίθουσα 1)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ - MIGRATION (Αίθουσα 6)

17:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ - CATS IN THE MUSEUM (Αίθουσα 4)

18:30

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ - THE END WE START FROM (Αίθουσα 3)

18:40

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

19:00

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ - RED RIGHT HAND (Αίθουσα 2)

19:15

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 6)

19:15

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ - ALL OF US STRANGERS (Αίθουσα 1)

19:30 (ΥΠΟΤ.)

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ - THE BOY AND THE HERON (Αίθουσα 4)

20:30

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 3)

21:10

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

21:15

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ - THE HOLDOVERS (Αίθουσα 6)

21:20

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ - LAND OF BAD (Αίθουσα 2)

21:30

POOR THINGS - POOR THINGS (Αίθουσα 1)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

18:30

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ - THE END WE START FROM (Αίθουσα 3)

18:40

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

19:00

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ - RED RIGHT HAND (Αίθουσα 2)

19:15

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 6)

19:15

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ - ALL OF US STRANGERS (Αίθουσα 1)

19:30 (ΥΠΟΤ.)

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ - THE BOY AND THE HERON (Αίθουσα 4)

20:30

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 3)

21:10

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

21:15

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ - THE HOLDOVERS (Αίθουσα 6)

21:20

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ - LAND OF BAD (Αίθουσα 2)

21:30

POOR THINGS - POOR THINGS (Αίθουσα 1)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

18:30

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ - THE END WE START FROM (Αίθουσα 3)

18:40

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

19:00

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ - RED RIGHT HAND (Αίθουσα 2)

19:15

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ - ALL OF US STRANGERS (Αίθουσα 1)

19:15

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 6)

19:30 (ΥΠΟΤ.)

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ - THE BOY AND THE HERON (Αίθουσα 4)

20:30

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 3)

21:10

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

21:15

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ - THE HOLDOVERS (Αίθουσα 6)

21:20

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ - LAND OF BAD (Αίθουσα 2)

21:30

POOR THINGS - POOR THINGS (Αίθουσα 1)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

18:30

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ - THE END WE START FROM (Αίθουσα 3)

18:40

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

19:00

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ - RED RIGHT HAND (Αίθουσα 2)

19:15

ΦΟΝΙΣΣΑ - ΦΟΝΙΣΣΑ (Αίθουσα 6)

19:15

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ - ALL OF US STRANGERS (Αίθουσα 1)

19:30 (ΥΠΟΤ.)

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ - THE BOY AND THE HERON (Αίθουσα 4)

20:30

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 3)

21:10

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ - PERFECT DAYS (Αίθουσα 5)

21:15

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ - THE HOLDOVERS (Αίθουσα 6)

21:20

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ - LAND OF BAD (Αίθουσα 2)

21:30

POOR THINGS - POOR THINGS (Αίθουσα 1)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

21:50

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ - WHEN EVIL LURKS (Αίθουσα 4)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

18:10

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)

20:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 5)

21:30

DUNE ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ - DUNE PART TWO (Αίθουσα 1)


Χάρτης