Book online





Προβάλλονται αυτή την εβδομάδα




Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Κυριακή 14/07

21:40

Δευτέρα 15/07

21:40

Τρίτη 16/07

21:40

Τετάρτη 17/07

21:40

Κυριακή 14/07

21:15

Δευτέρα 15/07

21:15

Τρίτη 16/07

21:15

Τετάρτη 17/07

21:15

Κυριακή 14/07

20:30

Δευτέρα 15/07

20:30

Τρίτη 16/07

20:30

Τετάρτη 17/07

20:30

Κυριακή 14/07

22:30

Δευτέρα 15/07

22:30

Τρίτη 16/07

22:30

Τετάρτη 17/07

22:30


19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ ΝΕΕΣ ΦΙΛΙΕΣ - PUFFIN ROCK & THE NEW FRIEND (Αίθουσα 3)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΠΑΝΤΑ-ΠΑΝΓΚ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ - PANDA BEAR IN AFRICA (Αίθουσα 4)

19:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

20:30

LONGLEGS - LONGLEGS (Αίθουσα 2)

21:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 4)

21:15

HIT MAN - HIT MAN (Αίθουσα 3)

21:40

MAXXXINE - MAXXXINE (Αίθουσα 1)

22:30

TWISTERS - TWISTERS (Αίθουσα 2)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ ΝΕΕΣ ΦΙΛΙΕΣ - PUFFIN ROCK & THE NEW FRIEND (Αίθουσα 3)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΠΑΝΤΑ-ΠΑΝΓΚ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ - PANDA BEAR IN AFRICA (Αίθουσα 4)

19:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

20:30

LONGLEGS - LONGLEGS (Αίθουσα 2)

21:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 4)

21:15

HIT MAN - HIT MAN (Αίθουσα 3)

21:40

MAXXXINE - MAXXXINE (Αίθουσα 1)

22:30

TWISTERS - TWISTERS (Αίθουσα 2)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ ΝΕΕΣ ΦΙΛΙΕΣ - PUFFIN ROCK & THE NEW FRIEND (Αίθουσα 3)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΠΑΝΤΑ-ΠΑΝΓΚ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ - PANDA BEAR IN AFRICA (Αίθουσα 4)

19:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

20:30

LONGLEGS - LONGLEGS (Αίθουσα 2)

21:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 4)

21:15

HIT MAN - HIT MAN (Αίθουσα 3)

21:40

MAXXXINE - MAXXXINE (Αίθουσα 1)

22:30

TWISTERS - TWISTERS (Αίθουσα 2)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ ΝΕΕΣ ΦΙΛΙΕΣ - PUFFIN ROCK & THE NEW FRIEND (Αίθουσα 3)

19:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΠΑΝΤΑ-ΠΑΝΓΚ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ - PANDA BEAR IN AFRICA (Αίθουσα 4)

19:40 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 1)

20:30

LONGLEGS - LONGLEGS (Αίθουσα 2)

21:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 - INSIDE OUT 2 (Αίθουσα 4)

21:15

HIT MAN - HIT MAN (Αίθουσα 3)

21:40

MAXXXINE - MAXXXINE (Αίθουσα 1)

22:30

TWISTERS - TWISTERS (Αίθουσα 2)