Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:5€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Τηλεφωνική πώληση:Με πιστωτική κάρτα
    801 11 300 400 (από σταθερό τηλέφωνο)
    210-8259974 - 2109703158 (από κινητό)
    Ώρες λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου: Καθημερινά 17:00 - 23:00
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες

Προσφορές

Οικογενειακό εισιτήριο, 1+1 (Τετάρτη)


Πρόγραμμα



Προβολές μέχρι και Τετάρτη 26/06

Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Τετάρτη 19/06

21:15

Πέμπτη 20/06

22:15

Παρασκευή 21/06

22:15

Σάββατο 22/06

22:15

Κυριακή 23/06

22:15

Δευτέρα 24/06

22:15

Τρίτη 25/06

22:15

Τετάρτη 26/06

22:15

Τετάρτη 19/06

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Πέμπτη 20/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Παρασκευή 21/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Σάββατο 22/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Κυριακή 23/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Δευτέρα 24/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τρίτη 25/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 26/06

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Τετάρτη 19/06

17:45

20:15

22:45

Πέμπτη 20/06

22:30

Παρασκευή 21/06

22:30

Σάββατο 22/06

22:30

Κυριακή 23/06

22:30

Δευτέρα 24/06

22:30

Τρίτη 25/06

22:30

Τετάρτη 26/06

22:30

Τετάρτη 19/06

20:30

22:30

Τετάρτη 19/06

19:30

22:15

Πέμπτη 20/06

21:00

Παρασκευή 21/06

21:00

Σάββατο 22/06

21:00

Κυριακή 23/06

21:00

Δευτέρα 24/06

21:00

Τρίτη 25/06

21:00

Τετάρτη 26/06

21:00

Πέμπτη 20/06

19:45

21:15

Παρασκευή 21/06

19:45

21:15

Σάββατο 22/06

19:45

21:15

Κυριακή 23/06

19:45

21:15

Δευτέρα 24/06

19:45

21:15

Τρίτη 25/06

19:45

21:15

Τετάρτη 26/06

19:45

21:15


17:30

ΠΟΚΕΜΟΝ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΠΙΚΑΤΣΟΥ - POKEMON DETECTIVE PIKACHU (Αίθουσα 2)

17:45

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 1)

19:00

ΠΟΚΕΜΟΝ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΠΙΚΑΤΣΟΥ - POKEMON DETECTIVE PIKACHU (Αίθουσα 3)

19:30

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

20:15

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

20:30

BOOKSMART - BOOKSMART (Αίθουσα 1)

21:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 3)

22:15

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

22:30

BOOKSMART - BOOKSMART (Αίθουσα 1)

22:45

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)

18:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

18:30 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΑΛΑΝΤΙΝ - ALADDIN (Αίθουσα 2)

19:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 3)

19:45

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 4)

20:15 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ 4 - TOY STORY 4 (Αίθουσα 1)

21:00

ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ: ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΑΚΙ - THE WHITE CROW (Αίθουσα 2)

21:15

ΜΙΚΡΑ ΑΘΩΑ ΨΕΜΑΤΑ 2 - LITTLE WHITE LIES 2/NOUS FINIRONS ENSEMBLE (Αίθουσα 3)

22:15

X-MEN: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - X-MEN: DARK PHOENIX (Αίθουσα 1)

22:30

ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ - MIB INTERNATIONAL (Αίθουσα 4)


Χάρτης