Book online


ΑΕΛΛΩ Cinemax (Πατησίων)




Πληροφορίες

  • Διεύθυνση:Πατησίων 140, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τηλέφωνα:210-8259974, 210-8259975
  • Πάρκινγκ:5€ (Αγίου Μελετίου 48)
  • Πώληση από το internet:Cinemax Shop GR
  • Εισιτήρια:ΤΕΤΑΡΤΗ: Γενική Είσοδος: 5€
    ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΗΜΕΡΕΣ: Γενική Είσοδος: 8€ | Παιδικό - Φοιτητικό, Καρτα ΟΑΕΔ, ΑμεΑ : 6,50€
  • Προβολές σήμερα:

Πρόσθετες Πληροφορίες


Πρόγραμμα



Κινηματογράφος : ΑΕΛΛΩ Cinemax

Παρασκευή 27/01

20:15 (3D)

Σάββατο 28/01

20:15 (3D)

Κυριακή 29/01

20:15 (3D)

Δευτέρα 30/01

20:15 (3D)

Τρίτη 31/01

20:15 (3D)

Τετάρτη 01/02

20:15 (3D)

Παρασκευή 27/01

21:20

Σάββατο 28/01

21:20

Κυριακή 29/01

21:20

Δευτέρα 30/01

21:20

Τρίτη 31/01

21:20

Τετάρτη 01/02

21:20

Παρασκευή 27/01

18:50

Σάββατο 28/01

18:50

Κυριακή 29/01

18:50

Δευτέρα 30/01

18:50

Τρίτη 31/01

18:50

Τετάρτη 01/02

18:50

Παρασκευή 27/01

21:15

Σάββατο 28/01

21:15

Κυριακή 29/01

21:15

Δευτέρα 30/01

21:15

Τρίτη 31/01

21:15

Τετάρτη 01/02

21:15

Παρασκευή 27/01

19:10

Σάββατο 28/01

19:10

Κυριακή 29/01

19:10

Δευτέρα 30/01

19:10

Τρίτη 31/01

19:10

Τετάρτη 01/02

19:10

Παρασκευή 27/01

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Σάββατο 28/01

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Κυριακή 29/01

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Δευτέρα 30/01

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Τρίτη 31/01

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Τετάρτη 01/02

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Παρασκευή 27/01

21:40

Σάββατο 28/01

21:40

Κυριακή 29/01

21:40

Δευτέρα 30/01

21:40

Τρίτη 31/01

21:40

Τετάρτη 01/02

21:40


17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ 2: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ - PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH (Αίθουσα 1)

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ - BELLE (Αίθουσα 3)

18:50

ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΤΟ - A MAN CALLED OTTO (Αίθουσα 2)

19:10

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ - ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ (Αίθουσα 4)

20:15 (3D)

AVATAR: THE WAY OF WATER - AVATAR: THE WAY OF WATER (Αίθουσα 1)

21:15

ΒΑΒΥΛΩΝΑ - BABYLON (Αίθουσα 3)

21:20

Η ΦΑΛΑΙΝΑ - THE WHALE (Αίθουσα 2)

21:40

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - PLANE (Αίθουσα 4)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΒΙΚΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΠΑΘΙ - VIC THE VIKING (Αίθουσα 3)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΙΚΡΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ - FIREHEART (Αίθουσα 2)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΡΜΑΝΤΙΟΥΚ - MARMADUKE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ 2: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ - PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH (Αίθουσα 1)

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ - BELLE (Αίθουσα 3)

18:50

ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΤΟ - A MAN CALLED OTTO (Αίθουσα 2)

19:10

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ - ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ (Αίθουσα 4)

20:15 (3D)

AVATAR: THE WAY OF WATER - AVATAR: THE WAY OF WATER (Αίθουσα 1)

21:15

ΒΑΒΥΛΩΝΑ - BABYLON (Αίθουσα 3)

21:20

Η ΦΑΛΑΙΝΑ - THE WHALE (Αίθουσα 2)

21:40

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - PLANE (Αίθουσα 4)

16:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Ο ΒΙΚΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΠΑΘΙ - VIC THE VIKING (Αίθουσα 3)

17:00 (ΜΕΤ/ΝΟ)

Η ΜΙΚΡΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ - FIREHEART (Αίθουσα 2)

17:20 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΜΑΡΜΑΝΤΙΟΥΚ - MARMADUKE (Αίθουσα 4)

17:45 (ΜΕΤ/ΝΟ)

ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ 2: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ - PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH (Αίθουσα 1)

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ - BELLE (Αίθουσα 3)

18:50

ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΤΟ - A MAN CALLED OTTO (Αίθουσα 2)

19:10

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ - ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ (Αίθουσα 4)

20:15 (3D)

AVATAR: THE WAY OF WATER - AVATAR: THE WAY OF WATER (Αίθουσα 1)

21:15

ΒΑΒΥΛΩΝΑ - BABYLON (Αίθουσα 3)

21:20

Η ΦΑΛΑΙΝΑ - THE WHALE (Αίθουσα 2)

21:40

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - PLANE (Αίθουσα 4)

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ - BELLE (Αίθουσα 3)

18:50

ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΤΟ - A MAN CALLED OTTO (Αίθουσα 2)

19:10

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ - ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ (Αίθουσα 4)

20:15 (3D)

AVATAR: THE WAY OF WATER - AVATAR: THE WAY OF WATER (Αίθουσα 1)

21:15

ΒΑΒΥΛΩΝΑ - BABYLON (Αίθουσα 3)

21:20

Η ΦΑΛΑΙΝΑ - THE WHALE (Αίθουσα 2)

21:40

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - PLANE (Αίθουσα 4)

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ - BELLE (Αίθουσα 3)

18:50

ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΤΟ - A MAN CALLED OTTO (Αίθουσα 2)

19:10

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ - ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ (Αίθουσα 4)

20:15 (3D)

AVATAR: THE WAY OF WATER - AVATAR: THE WAY OF WATER (Αίθουσα 1)

21:15

ΒΑΒΥΛΩΝΑ - BABYLON (Αίθουσα 3)

21:20

Η ΦΑΛΑΙΝΑ - THE WHALE (Αίθουσα 2)

21:40

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - PLANE (Αίθουσα 4)

18:45 (ΥΠΟΤ.)

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ - BELLE (Αίθουσα 3)

18:50

ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΤΟ - A MAN CALLED OTTO (Αίθουσα 2)

19:10

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ - ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ (Αίθουσα 4)

20:15 (3D)

AVATAR: THE WAY OF WATER - AVATAR: THE WAY OF WATER (Αίθουσα 1)

21:15

ΒΑΒΥΛΩΝΑ - BABYLON (Αίθουσα 3)

21:20

Η ΦΑΛΑΙΝΑ - THE WHALE (Αίθουσα 2)

21:40

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - PLANE (Αίθουσα 4)


Χάρτης

 

ΕΣΠΑ